Kontakt

Domy na prodej s cenou do 20 mil. Kč

Do 20 mil. Kč

1 919 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 75 m², pozemek 354 m²Prodej domu 75 m², pozemek 354 m²
Prodej domu 75 m², pozemek 354 m²
Prodej domu 75 m², pozemek 354 m²

Prodej domu 75 m², pozemek 354 m²

Ředhošť 66, Mšené-lázně

2 700 000 Kč

2 550 000 Kč

34 000 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Šilhán
Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Realitní makléř: Daniel Šilhán

Daniel Šilhán

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 8 943 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 190 m², pozemek 1140 m²Prodej domu 190 m², pozemek 1140 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 1140 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 1140 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 1140 m²

Žilinská, Varnsdorf

8 790 000 Kč

7 790 000 Kč

41 000 Kč/m2

Realitní makléř: Vladislav Poživil
Realitní kancelář: Molík reality
Realitní makléř: Vladislav Poživil

Vladislav Poživil

4.5

Realitní kancelář: Molík reality
Prodej domu 40 m², pozemek 1268 m²Prodej domu 40 m², pozemek 1268 m²
Prodej domu 40 m², pozemek 1268 m²
Prodej domu 40 m², pozemek 1268 m²

Prodej domu 40 m², pozemek 1268 m²

Liberk, okres Rychnov nad Kněžnou

2 130 000 Kč

1 990 000 Kč

49 750 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej domu 370 m², pozemek 2417 m²Prodej domu 370 m², pozemek 2417 m²
Prodej domu 370 m², pozemek 2417 m²
Prodej domu 370 m², pozemek 2417 m²

Prodej domu 370 m², pozemek 2417 m²

Mezná 26, Hřensko

7 990 000 Kč

21 595 Kč/m2

Realitní makléř: František Žikeš
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You
Realitní makléř: František Žikeš

František Žikeš

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You
Prodej domu 120 m², pozemek 402 m²Prodej domu 120 m², pozemek 402 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 402 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 402 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 402 m²

Okrouhlice 85, Okrouhlice

3 790 000 Kč

3 590 000 Kč

29 917 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný
Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný

Radek Peřina, Adam Chlubný

4.8

Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
Prodej domu 150 m², pozemek 490 m²Prodej domu 150 m², pozemek 490 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 490 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 490 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 490 m²

V Aleji 116, Pohled

4 990 000 Kč

4 490 000 Kč

29 933 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný
Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný

Radek Peřina, Adam Chlubný

4.8

Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
Prodej domu 290 m², pozemek 1802 m²Prodej domu 290 m², pozemek 1802 m²
Prodej domu 290 m², pozemek 1802 m²
Prodej domu 290 m², pozemek 1802 m²

Prodej domu 290 m², pozemek 1802 m²

Rybníček 432, Újezd

4 790 000 Kč

4 490 000 Kč

15 483 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Zach
Realitní kancelář: Petr Zach - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Petr Zach

Petr Zach

4.5

Realitní kancelář: Petr Zach - QARA s.r.o.
Prodej domu 140 m², pozemek 260 m²Prodej domu 140 m², pozemek 260 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 260 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 260 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 260 m²

Bohušov, okres Bruntál

1 200 000 Kč

890 000 Kč

6 357 Kč/m2

Realitní makléř: Zbigniew Macura
Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Realitní makléř: Zbigniew Macura

Zbigniew Macura

Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Prodej domu 170 m², pozemek 158 m²Prodej domu 170 m², pozemek 158 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 158 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 158 m²

Prodej domu 170 m², pozemek 158 m²

Na Slovanech 542, Jáchymov

9 900 000 Kč

8 900 000 Kč

52 353 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Klimešová
Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Realitní makléř: Jana Klimešová

Jana Klimešová

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Prodej domu 853 m², pozemek 853 m²Prodej domu 853 m², pozemek 853 m²
Prodej domu 853 m², pozemek 853 m²
Prodej domu 853 m², pozemek 853 m²

Prodej domu 853 m², pozemek 853 m²

Lipiny, Bolehošť

7 490 000 Kč

7 190 000 Kč

8 429 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Vacek
Realitní kancelář: Lord realitní kancleář spol. s r.o.
Realitní makléř: Pavel Vacek

Pavel Vacek

4.7

Realitní kancelář: Lord realitní kancleář spol. s r.o.
1...282930...192

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 8 943 domů