Kontakt

Domy na prodej s cenou do 20 mil. Kč

Do 20 mil. Kč

1 934 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 132 m², pozemek 380 m²Prodej domu 132 m², pozemek 380 m²
Prodej domu 132 m², pozemek 380 m²
Prodej domu 132 m², pozemek 380 m²

Prodej domu 132 m², pozemek 380 m²

Na Valech 447/11, Jihlava

9 645 000 Kč

9 385 000 Kč

71 098 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 8 979 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 135 m², pozemek 509 m²Prodej domu 135 m², pozemek 509 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 509 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 509 m²

Prodej domu 135 m², pozemek 509 m²

Příční, Český Těšín

2 490 000 Kč

18 444 Kč/m2

Prodej domu 61 m², pozemek 221 m²Prodej domu 61 m², pozemek 221 m²
Prodej domu 61 m², pozemek 221 m²
Prodej domu 61 m², pozemek 221 m²

Prodej domu 61 m², pozemek 221 m²

Prostřední, Zlín

5 490 000 Kč

90 000 Kč/m2

Prodej domu 500 m², pozemek 1702 m²Prodej domu 500 m², pozemek 1702 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 1702 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 1702 m²

Prodej domu 500 m², pozemek 1702 m²

Kunětice, okres Pardubice

9 990 000 Kč

19 980 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 141 m²Prodej domu 120 m², pozemek 141 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 141 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 141 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 141 m²

Bezručova, Frenštát pod Radhoštěm

4 700 000 Kč

39 167 Kč/m2

Prodej domu 300 m², pozemek 214 m²Prodej domu 300 m², pozemek 214 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 214 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 214 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 214 m²

Bratranců Veverkových, Pardubice

17 900 000 Kč

59 667 Kč/m2

Prodej domu 80 m², pozemek 237 m²Prodej domu 80 m², pozemek 237 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 237 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 237 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 237 m²

Čechova 552, Milevsko

2 590 000 Kč

32 375 Kč/m2

Prodej domu 93 m², pozemek 600 m²Prodej domu 93 m², pozemek 600 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 600 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 600 m²

Prodej domu 93 m², pozemek 600 m²

Jabloňová, Rychvald

7 790 000 Kč

83 763 Kč/m2

Prodej domu 147 m², pozemek 206 m²Prodej domu 147 m², pozemek 206 m²
Prodej domu 147 m², pozemek 206 m²
Prodej domu 147 m², pozemek 206 m²

Prodej domu 147 m², pozemek 206 m²

Kastelána Heřmana, Ostrava

9 500 000 Kč

64 626 Kč/m2

Prodej domu 83 m², pozemek 137 m²Prodej domu 83 m², pozemek 137 m²
Prodej domu 83 m², pozemek 137 m²
Prodej domu 83 m², pozemek 137 m²

Prodej domu 83 m², pozemek 137 m²

Pod Úvalskou cestou 460, Škvorec

11 490 000 Kč

138 434 Kč/m2

1...404142...194

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 8 979 domů