Kontakt

Domy na prodej s cenou do 20 mil. Kč

Do 20 mil. Kč

1 940 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 150 m², pozemek 444 m²Prodej domu 150 m², pozemek 444 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 444 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 444 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 444 m²

Nádražní, Bolatice

5 500 000 Kč

36 667 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 8 994 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 220 m², pozemek 1088 m²Prodej domu 220 m², pozemek 1088 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 1088 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 1088 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 1088 m²

Moravské Málkovice

7 990 000 Kč

36 318 Kč/m2

Prodej domu 99 m², pozemek 387 m²Prodej domu 99 m², pozemek 387 m²
Prodej domu 99 m², pozemek 387 m²
Prodej domu 99 m², pozemek 387 m²

Prodej domu 99 m², pozemek 387 m²

Sklepní, Hrabětice

2 690 000 Kč

27 172 Kč/m2

Prodej domu 199 m², pozemek 524 m²Prodej domu 199 m², pozemek 524 m²
Prodej domu 199 m², pozemek 524 m²
Prodej domu 199 m², pozemek 524 m²

Prodej domu 199 m², pozemek 524 m²

Březová 897, Hovorčovice

15 950 000 Kč

80 151 Kč/m2

Prodej domu 172 m², pozemek 335 m²Prodej domu 172 m², pozemek 335 m²
Prodej domu 172 m², pozemek 335 m²
Prodej domu 172 m², pozemek 335 m²

Prodej domu 172 m², pozemek 335 m²

Benkovice 49, Hradec nad Moravicí

4 590 000 Kč

26 686 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 643 m²Prodej domu 120 m², pozemek 643 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 643 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 643 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 643 m²

Vamberk, okres Rychnov nad Kněžnou

3 990 000 Kč

33 250 Kč/m2

Prodej zemědělské usedlosti 770 m², pozemek 25646 m²Prodej zemědělské usedlosti 770 m², pozemek 25646 m²
Prodej zemědělské usedlosti 770 m², pozemek 25646 m²
Prodej zemědělské usedlosti 770 m², pozemek 25646 m²

Prodej zemědělské usedlosti 770 m², pozemek 25646 m²

Buzice 3, Buzice

13 800 000 Kč

17 922 Kč/m2

Prodej domu 90 m², pozemek 581 m²Prodej domu 90 m², pozemek 581 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 581 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 581 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 581 m²

Znojemská, Želetava

2 990 000 Kč

33 222 Kč/m2

Prodej domu 50 m², pozemek 856 m²Prodej domu 50 m², pozemek 856 m²
Prodej domu 50 m², pozemek 856 m²
Prodej domu 50 m², pozemek 856 m²

Prodej domu 50 m², pozemek 856 m²

Chodov 85, Chodov

1 790 000 Kč

35 800 Kč/m2

Prodej domu 108 m², pozemek 516 m²Prodej domu 108 m², pozemek 516 m²
Prodej domu 108 m², pozemek 516 m²
Prodej domu 108 m², pozemek 516 m²

Prodej domu 108 m², pozemek 516 m²

Březina 517, Březina

13 490 000 Kč

124 907 Kč/m2

1...424344...194

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 8 994 domů