Kontakt

Domy na prodej s cenou do 20 mil. Kč

Do 20 mil. Kč

1 944 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 210 m², pozemek 2055 m²Prodej domu 210 m², pozemek 2055 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 2055 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 2055 m²

Prodej domu 210 m², pozemek 2055 m²

Čtyřkoly, okres Benešov

9 990 000 Kč

8 990 000 Kč

42 810 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 027 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 237 m²Prodej domu 237 m²
Prodej domu 237 m²
Prodej domu 237 m²

Prodej domu 237 m²

184, Český Šternberk

13 990 000 Kč

12 990 000 Kč

54 810 Kč/m2

Prodej domu 553 m², pozemek 1727 m²Prodej domu 553 m², pozemek 1727 m²
Prodej domu 553 m², pozemek 1727 m²
Prodej domu 553 m², pozemek 1727 m²

Prodej domu 553 m², pozemek 1727 m²

Tylova 840, Pelhřimov

29 900 000 Kč

19 980 000 Kč

36 130 Kč/m2

Prodej domu 91 m², pozemek 995 m²Prodej domu 91 m², pozemek 995 m²
Prodej domu 91 m², pozemek 995 m²
Prodej domu 91 m², pozemek 995 m²

Prodej domu 91 m², pozemek 995 m²

Želetava, okres Třebíč

7 690 000 Kč

6 890 000 Kč

75 714 Kč/m2

Prodej domu 179 m², pozemek 742 m²Prodej domu 179 m², pozemek 742 m²
Prodej domu 179 m², pozemek 742 m²
Prodej domu 179 m², pozemek 742 m²

Prodej domu 179 m², pozemek 742 m²

Radnice, okres Rokycany

3 120 000 Kč

2 950 000 Kč

16 480 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 2326 m²Prodej domu 150 m², pozemek 2326 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 2326 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 2326 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 2326 m²

Rýmařov, okres Bruntál

5 599 000 Kč

4 790 000 Kč

31 933 Kč/m2

Prodej domu 94 m², pozemek 241 m²Prodej domu 94 m², pozemek 241 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 241 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 241 m²

Prodej domu 94 m², pozemek 241 m²

Perná 304, Perná

7 890 000 Kč

5 990 000 Kč

63 723 Kč/m2

Prodej zemědělské usedlosti 127 m², pozemek 4402 m²Prodej zemědělské usedlosti 127 m², pozemek 4402 m²
Prodej zemědělské usedlosti 127 m², pozemek 4402 m²
Prodej zemědělské usedlosti 127 m², pozemek 4402 m²

Prodej zemědělské usedlosti 127 m², pozemek 4402 m²

Budětsko, okres Prostějov

6 490 000 Kč

51 102 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 3692 m²Prodej domu 150 m², pozemek 3692 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 3692 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 3692 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 3692 m²

Pačlavice, okres Kroměříž

4 390 000 Kč

29 267 Kč/m2

Prodej domu 98 m², pozemek 810 m²Prodej domu 98 m², pozemek 810 m²
Prodej domu 98 m², pozemek 810 m²
Prodej domu 98 m², pozemek 810 m²

Prodej domu 98 m², pozemek 810 m²

Únanov, okres Znojmo

6 363 000 Kč

5 938 800 Kč

60 600 Kč/m2

1...747576...195

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 027 domů