Kontakt

Domy na prodej s cenou do 21 mil. Kč

Do 21 mil. Kč

1 948 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 57 m²Prodej domu 57 m²
Prodej domu 57 m²
Prodej domu 57 m²

Prodej domu 57 m²

Chbany, Chomutov

4 990 000 Kč

4 300 000 Kč

75 439 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Žák
Realitní kancelář: Motyčka Reality a Finance, GEPARD REALITY
Realitní makléř: Jakub Žák

Jakub Žák

5.0

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 020 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 191 m², pozemek 1000 m²Prodej domu 191 m², pozemek 1000 m²
Prodej domu 191 m², pozemek 1000 m²
Prodej domu 191 m², pozemek 1000 m²

Prodej domu 191 m², pozemek 1000 m²

Vranovice, okres Brno-venkov

17 000 000 Kč

16 999 000 Kč

89 000 Kč/m2

Prodej domu 85 m², pozemek 1785 m²Prodej domu 85 m², pozemek 1785 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 1785 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 1785 m²

Prodej domu 85 m², pozemek 1785 m²

Vidim 41, Vidim

4 500 000 Kč

3 500 000 Kč

41 176 Kč/m2

Realitní makléř: Chantal Elexová
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Chantal Elexová

Chantal Elexová

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej domu 100 m², pozemek 492 m²Prodej domu 100 m², pozemek 492 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 492 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 492 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 492 m²

Přemyslova 91, Mšeno

4 500 000 Kč

4 275 000 Kč

42 750 Kč/m2

Prodej domu 121 m², pozemek 378 m²Prodej domu 121 m², pozemek 378 m²
Prodej domu 121 m², pozemek 378 m²
Prodej domu 121 m², pozemek 378 m²

Prodej domu 121 m², pozemek 378 m²

Pražská, Kralupy nad Vltavou

8 198 000 Kč

67 752 Kč/m2

Prodej domu 134 m², pozemek 587 m²Prodej domu 134 m², pozemek 587 m²
Prodej domu 134 m², pozemek 587 m²
Prodej domu 134 m², pozemek 587 m²

Prodej domu 134 m², pozemek 587 m²

Na staré 97, Praha - Lahovice

13 800 000 Kč

102 985 Kč/m2

Prodej domu 204 m², pozemek 1006 m²Prodej domu 204 m², pozemek 1006 m²
Prodej domu 204 m², pozemek 1006 m²
Prodej domu 204 m², pozemek 1006 m²

Prodej domu 204 m², pozemek 1006 m²

Dlouhá Lhota 126, Dlouhá Lhota

9 990 000 Kč

48 971 Kč/m2

Prodej domu 198 m², pozemek 111 m²Prodej domu 198 m², pozemek 111 m²
Prodej domu 198 m², pozemek 111 m²
Prodej domu 198 m², pozemek 111 m²

Prodej domu 198 m², pozemek 111 m²

Odboje 450, Sokolov

4 500 000 Kč

3 790 000 Kč

19 141 Kč/m2

Prodej vily 220 m², pozemek 949 m²Prodej vily 220 m², pozemek 949 m²
Prodej vily 220 m², pozemek 949 m²
Prodej vily 220 m², pozemek 949 m²

Prodej vily 220 m², pozemek 949 m²

Prašná, Varnsdorf

7 600 000 Kč

6 950 000 Kč

31 591 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 909 m²Prodej domu 150 m², pozemek 909 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 909 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 909 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 909 m²

Skryje 106, Skryje

4 900 000 Kč

32 667 Kč/m2

1...151617...195

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 020 domů