Kontakt

Domy na prodej s cenou do 21 mil. Kč

Do 21 mil. Kč

1 951 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 210 m², pozemek 278 m²Prodej domu 210 m², pozemek 278 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 278 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 278 m²

Prodej domu 210 m², pozemek 278 m²

Legionářská, Brtnice

3 950 000 Kč

18 810 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 047 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej domu 236 m², pozemek 1361 m²Prodej domu 236 m², pozemek 1361 m²
Prodej domu 236 m², pozemek 1361 m²
Prodej domu 236 m², pozemek 1361 m²

Prodej domu 236 m², pozemek 1361 m²

Táhlá 834, Kamenice - Těptín

18 540 000 Kč

78 559 Kč/m2

Populární

Prodej domu 343 m², pozemek 800 m²Prodej domu 343 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 343 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 343 m², pozemek 800 m²

Prodej domu 343 m², pozemek 800 m²

U Rozvodny 630, Libiš

19 900 000 Kč

58 017 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Taraba
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
Realitní makléř: Jiří Taraba

Jiří Taraba

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II

Populární

Prodej domu 77 m², pozemek 1201 m²Prodej domu 77 m², pozemek 1201 m²
Prodej domu 77 m², pozemek 1201 m²
Prodej domu 77 m², pozemek 1201 m²

Prodej domu 77 m², pozemek 1201 m²

Nová Ves 77, Kunčina

2 629 000 Kč

34 143 Kč/m2

Populární

Prodej domu 109 m², pozemek 4779 m²Prodej domu 109 m², pozemek 4779 m²
Prodej domu 109 m², pozemek 4779 m²
Prodej domu 109 m², pozemek 4779 m²

Prodej domu 109 m², pozemek 4779 m²

Jindřichova Hora ev. č. 5, Klenčí pod Čerchovem

3 500 000 Kč

2 900 000 Kč

26 606 Kč/m2

Populární

Prodej domu 135 m², pozemek 1177 m²Prodej domu 135 m², pozemek 1177 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 1177 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 1177 m²

Prodej domu 135 m², pozemek 1177 m²

Lubenecká 191, Chyše

1 599 000 Kč

11 844 Kč/m2

Populární

Prodej domu 69 m², pozemek 755 m²Prodej domu 69 m², pozemek 755 m²
Prodej domu 69 m², pozemek 755 m²
Prodej domu 69 m², pozemek 755 m²

Prodej domu 69 m², pozemek 755 m²

Řetechovská 434, Pozlovice

6 990 000 Kč

5 990 000 Kč

86 812 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Huška
Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Realitní makléř: Jiří Huška

Jiří Huška

5.0

Realitní kancelář: DOMA realitní makléři

Populární

Prodej domu, pozemek 847 m²Prodej domu, pozemek 847 m²
Prodej domu, pozemek 847 m²
Prodej domu, pozemek 847 m²

Prodej domu, pozemek 847 m²

Šumavské nábřeží, Nýrsko, Nýrsko

2 500 000 Kč

Populární

Prodej domu 100 m², pozemek 822 m²Prodej domu 100 m², pozemek 822 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 822 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 822 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 822 m²

Dnešice, okres Plzeň-jih

3 900 000 Kč

39 000 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info

Populární

Prodej vily 180 m², pozemek 467 m²Prodej vily 180 m², pozemek 467 m²
Prodej vily 180 m², pozemek 467 m²
Prodej vily 180 m², pozemek 467 m²

Prodej vily 180 m², pozemek 467 m²

Novodvorská, Postřelmov

5 200 000 Kč

28 889 Kč/m2

123...196

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 047 domů