Kontakt

Domy na prodej s cenou do 23 mil. Kč

Do 23 mil. Kč

1 996 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 140 m², pozemek 3565 m²Prodej domu 140 m², pozemek 3565 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 3565 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 3565 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 3565 m²

Růžďka 203, Růžďka

5 900 000 Kč

5 600 000 Kč

40 000 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 204 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 342 m², pozemek 481 m²Prodej domu 342 m², pozemek 481 m²
Prodej domu 342 m², pozemek 481 m²
Prodej domu 342 m², pozemek 481 m²

Prodej domu 342 m², pozemek 481 m²

Jaromírova 66, Jaroměř - Jakubské Předměstí

9 990 000 Kč

29 211 Kč/m2

Prodej vily 396 m², pozemek 963 m²Prodej vily 396 m², pozemek 963 m²
Prodej vily 396 m², pozemek 963 m²
Prodej vily 396 m², pozemek 963 m²

Prodej vily 396 m², pozemek 963 m²

Resslova, Děčín

13 500 000 Kč

11 900 000 Kč

30 051 Kč/m2

Prodej domu 175 m², pozemek 610 m²Prodej domu 175 m², pozemek 610 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 610 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 610 m²

Prodej domu 175 m², pozemek 610 m²

Kadaňská 682, Žatec

7 350 000 Kč

6 990 000 Kč

39 943 Kč/m2

Realitní makléř: František Žikeš
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You
Realitní makléř: František Žikeš

František Žikeš

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You
Prodej domu 192 m², pozemek 1387 m²Prodej domu 192 m², pozemek 1387 m²
Prodej domu 192 m², pozemek 1387 m²
Prodej domu 192 m², pozemek 1387 m²

Prodej domu 192 m², pozemek 1387 m²

Lešany 3, Lešany

6 999 003 Kč

6 666 003 Kč

34 719 Kč/m2

Prodej domu 80 m², pozemek 304 m²Prodej domu 80 m², pozemek 304 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 304 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 304 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 304 m²

Strašice 41, Strašice

4 990 000 Kč

62 375 Kč/m2

Prodej domu 105 m², pozemek 293 m²Prodej domu 105 m², pozemek 293 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 293 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 293 m²

Prodej domu 105 m², pozemek 293 m²

Chotouň 6, Chrášťany

3 700 000 Kč

35 238 Kč/m2

Prodej domu 126 m², pozemek 448 m²Prodej domu 126 m², pozemek 448 m²
Prodej domu 126 m², pozemek 448 m²
Prodej domu 126 m², pozemek 448 m²

Prodej domu 126 m², pozemek 448 m²

Brňany 42, Brňany

4 760 000 Kč

37 778 Kč/m2

Prodej domu 230 m², pozemek 832 m²Prodej domu 230 m², pozemek 832 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 832 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 832 m²

Prodej domu 230 m², pozemek 832 m²

Vysoká Pec 188, Bohutín

10 900 000 Kč

9 899 000 Kč

43 039 Kč/m2

Prodej domu 74 m², pozemek 480 m²Prodej domu 74 m², pozemek 480 m²
Prodej domu 74 m², pozemek 480 m²
Prodej domu 74 m², pozemek 480 m²

Prodej domu 74 m², pozemek 480 m²

Křečkovská 49/74, Vyškov - Křečkovice

4 500 000 Kč

3 490 000 Kč

47 162 Kč/m2

1...143144145...200

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 204 domů