Kontakt

Domy na prodej s cenou do 23 mil. Kč

Do 23 mil. Kč

1 976 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 180 m², pozemek 1679 m²Prodej domu 180 m², pozemek 1679 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 1679 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 1679 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 1679 m²

Červený Hrádek, okres Jindřichův Hradec

7 450 000 Kč

41 389 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 185 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 150 m², pozemek 448 m²Prodej domu 150 m², pozemek 448 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 448 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 448 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 448 m²

Vadkovice ev. č. 41, Chbany

4 697 000 Kč

31 313 Kč/m2

Prodej domu 234 m², pozemek 1224 m²Prodej domu 234 m², pozemek 1224 m²
Prodej domu 234 m², pozemek 1224 m²
Prodej domu 234 m², pozemek 1224 m²

Prodej domu 234 m², pozemek 1224 m²

Dobrá Voda u Českých Budějovic, Dobrá Voda u Českých Budějovic, Pomezní

10 800 000 Kč

46 154 Kč/m2

Prodej domu, pozemek 1235 m²Prodej domu, pozemek 1235 m²
Prodej domu, pozemek 1235 m²
Prodej domu, pozemek 1235 m²

Prodej domu, pozemek 1235 m²

Vinařice, Vinařice

7 600 000 Kč

Prodej domu 191 m², pozemek 1664 m²Prodej domu 191 m², pozemek 1664 m²
Prodej domu 191 m², pozemek 1664 m²
Prodej domu 191 m², pozemek 1664 m²

Prodej domu 191 m², pozemek 1664 m²

Havlíčkova 480, Týn nad Vltavou - Malá Strana

12 655 000 Kč

66 257 Kč/m2

Prodej domu 106 m², pozemek 500 m²Prodej domu 106 m², pozemek 500 m²
Prodej domu 106 m², pozemek 500 m²
Prodej domu 106 m², pozemek 500 m²

Prodej domu 106 m², pozemek 500 m²

Dolina, Oslavany

9 890 000 Kč

93 302 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 760 m²Prodej domu 120 m², pozemek 760 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 760 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 760 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 760 m²

Křenov 137, Křenov

1 890 000 Kč

15 750 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Prodej domu 75 m², pozemek 270 m²Prodej domu 75 m², pozemek 270 m²
Prodej domu 75 m², pozemek 270 m²
Prodej domu 75 m², pozemek 270 m²

Prodej domu 75 m², pozemek 270 m²

Štramberk, okres Nový Jičín

2 990 000 Kč

39 867 Kč/m2

Prodej domu 372 m², pozemek 5995 m²Prodej domu 372 m², pozemek 5995 m²
Prodej domu 372 m², pozemek 5995 m²
Prodej domu 372 m², pozemek 5995 m²

Prodej domu 372 m², pozemek 5995 m²

Buzice 3, Buzice

6 900 000 Kč

18 548 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 8575 m²Prodej domu 100 m², pozemek 8575 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 8575 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 8575 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 8575 m²

Lesní 435, Horní Jelení

4 400 000 Kč

44 000 Kč/m2

1...909192...198

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 185 domů