Kontakt

Domy na prodej s cenou do 25 mil. Kč

Do 25 mil. Kč

2 000 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 148 m², pozemek 113 m²Prodej domu 148 m², pozemek 113 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 113 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 113 m²

Prodej domu 148 m², pozemek 113 m²

Teplá, okres Cheb

2 633 000 Kč

17 791 Kč/m2

Realitní makléř: Richard Kavina
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Richard Kavina

Richard Kavina

4.8

Realitní kancelář: euro reality.info

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 296 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 310 m², pozemek 310 m²Prodej domu 310 m², pozemek 310 m²
Prodej domu 310 m², pozemek 310 m²
Prodej domu 310 m², pozemek 310 m²

Prodej domu 310 m², pozemek 310 m²

Bohuslavice 4215, Kyjov

4 750 000 Kč

15 323 Kč/m2

Prodej domu 154 m², pozemek 1048 m²Prodej domu 154 m², pozemek 1048 m²
Prodej domu 154 m², pozemek 1048 m²
Prodej domu 154 m², pozemek 1048 m²

Prodej domu 154 m², pozemek 1048 m²

Sobčice 108, Sobčice

5 290 000 Kč

34 351 Kč/m2

Prodej domu 350 m², pozemek 7949 m²Prodej domu 350 m², pozemek 7949 m²
Prodej domu 350 m², pozemek 7949 m²
Prodej domu 350 m², pozemek 7949 m²

Prodej domu 350 m², pozemek 7949 m²

Višňová 19, Višňová

15 550 000 Kč

44 429 Kč/m2

Prodej domu 180 m², pozemek 632 m²Prodej domu 180 m², pozemek 632 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 632 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 632 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 632 m²

Albrechtice, okres Karviná

5 600 000 Kč

31 111 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 1045 m²Prodej domu 150 m², pozemek 1045 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1045 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1045 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 1045 m²

Těchonín 11, Těchonín

5 995 000 Kč

39 967 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Prodej domu 257 m², pozemek 1052 m²Prodej domu 257 m², pozemek 1052 m²
Prodej domu 257 m², pozemek 1052 m²
Prodej domu 257 m², pozemek 1052 m²

Prodej domu 257 m², pozemek 1052 m²

Čajkovského 2510/70, Ústí nad Labem-centrum

9 990 000 Kč

38 872 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Vojnarová
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Michaela Vojnarová

Michaela Vojnarová

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej domu 248 m², pozemek 724 m²Prodej domu 248 m², pozemek 724 m²
Prodej domu 248 m², pozemek 724 m²
Prodej domu 248 m², pozemek 724 m²

Prodej domu 248 m², pozemek 724 m²

Jevišovka 237, Jevišovka

7 990 000 Kč

32 218 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chlubna
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Veronika Chlubna

Veronika Chlubna

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej domu 260 m², pozemek 709 m²Prodej domu 260 m², pozemek 709 m²
Prodej domu 260 m², pozemek 709 m²
Prodej domu 260 m², pozemek 709 m²

Prodej domu 260 m², pozemek 709 m²

Za Dvorem 520, Horoměřice

19 890 000 Kč

76 500 Kč/m2

Prodej domu 238 m²Prodej domu 238 m²
Prodej domu 238 m²
Prodej domu 238 m²

Prodej domu 238 m²

Borošínská, Brušperk

11 290 000 Kč

47 437 Kč/m2

1...116117118...200

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 296 domů