Kontakt

Domy na prodej s cenou do 25 mil. Kč

Do 25 mil. Kč

1 986 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 140 m², pozemek 590 m²Prodej domu 140 m², pozemek 590 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 590 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 590 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 590 m²

Moravská Třebová, okres Svitavy

1 370 000 Kč

9 786 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 249 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 95 m², pozemek 90 m²Prodej domu 95 m², pozemek 90 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 90 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 90 m²

Prodej domu 95 m², pozemek 90 m²

Přibyslav - Dolní Jablonná, okres Havlíčkův Brod

2 750 000 Kč

28 947 Kč/m2

Prodej domu 210 m², pozemek 164 m²Prodej domu 210 m², pozemek 164 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 164 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 164 m²

Prodej domu 210 m², pozemek 164 m²

Högrova 2884/9, Brno - Královo Pole

16 640 000 Kč

79 238 Kč/m2

Prodej domu 533 m², pozemek 2105 m²Prodej domu 533 m², pozemek 2105 m²
Prodej domu 533 m², pozemek 2105 m²
Prodej domu 533 m², pozemek 2105 m²

Prodej domu 533 m², pozemek 2105 m²

Rakousy, okres Semily

4 890 000 Kč

9 174 Kč/m2

Prodej domu 176 m², pozemek 460 m²Prodej domu 176 m², pozemek 460 m²
Prodej domu 176 m², pozemek 460 m²
Prodej domu 176 m², pozemek 460 m²

Prodej domu 176 m², pozemek 460 m²

Ivančická, Dolní Kounice

14 990 000 Kč

85 170 Kč/m2

Prodej domu 108 m², pozemek 320 m²Prodej domu 108 m², pozemek 320 m²
Prodej domu 108 m², pozemek 320 m²
Prodej domu 108 m², pozemek 320 m²

Prodej domu 108 m², pozemek 320 m²

Čechova 116, Nová Včelnice

3 490 000 Kč

2 800 000 Kč

25 926 Kč/m2

Realitní makléř: Jindřich Svačina
Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Realitní makléř: Jindřich Svačina

Jindřich Svačina

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Prodej domu 124 m²Prodej domu 124 m²
Prodej domu 124 m²
Prodej domu 124 m²

Prodej domu 124 m²

Keblov

8 990 000 Kč

72 500 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Vojtíšek
Realitní kancelář: BRIX reality s.r.o.
Realitní makléř: Petr Vojtíšek

Petr Vojtíšek

Realitní kancelář: BRIX reality s.r.o.
Prodej domu 125 m²Prodej domu 125 m²
Prodej domu 125 m²
Prodej domu 125 m²

Prodej domu 125 m²

Loket u Dolních Kralovic

9 790 000 Kč

78 320 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Vojtíšek
Realitní kancelář: BRIX reality s.r.o.
Realitní makléř: Petr Vojtíšek

Petr Vojtíšek

Realitní kancelář: BRIX reality s.r.o.
Prodej domu 351 m², pozemek 351 m²Prodej domu 351 m², pozemek 351 m²
Prodej domu 351 m², pozemek 351 m²
Prodej domu 351 m², pozemek 351 m²

Prodej domu 351 m², pozemek 351 m²

Velké náměstí 115/1, Kroměříž

2 080 000 Kč

5 926 Kč/m2

Prodej domu 125 m²Prodej domu 125 m²
Prodej domu 125 m²
Prodej domu 125 m²

Prodej domu 125 m²

Keblov

8 990 000 Kč

71 920 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Vojtíšek
Realitní kancelář: BRIX reality s.r.o.
Realitní makléř: Petr Vojtíšek

Petr Vojtíšek

Realitní kancelář: BRIX reality s.r.o.
1...148149150...199

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 249 domů