Kontakt

Domy na prodej s cenou do 25 mil. Kč

Do 25 mil. Kč

1 963 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 280 m², pozemek 4521 m²Prodej domu 280 m², pozemek 4521 m²
Prodej domu 280 m², pozemek 4521 m²
Prodej domu 280 m², pozemek 4521 m²

Prodej domu 280 m², pozemek 4521 m²

Petrovice u Karviné, okres Karviná

5 190 000 Kč

4 699 000 Kč

16 782 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 168 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 100 m², pozemek 950 m²Prodej domu 100 m², pozemek 950 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 950 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 950 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 950 m²

Kostelany, okres Kroměříž

3 200 000 Kč

2 990 000 Kč

29 900 Kč/m2

Prodej domu 254 m², pozemek 848 m²Prodej domu 254 m², pozemek 848 m²
Prodej domu 254 m², pozemek 848 m²
Prodej domu 254 m², pozemek 848 m²

Prodej domu 254 m², pozemek 848 m²

Branky, okres Vsetín

7 490 000 Kč

29 488 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Minarik
Realitní kancelář: Assetio Home s.r.o.
Realitní makléř: Jan Minarik

Jan Minarik

Realitní kancelář: Assetio Home s.r.o.
Prodej domu 145 m², pozemek 460 m²Prodej domu 145 m², pozemek 460 m²
Prodej domu 145 m², pozemek 460 m²
Prodej domu 145 m², pozemek 460 m²

Prodej domu 145 m², pozemek 460 m²

Javorová 1314, Rosice

9 990 000 Kč

68 897 Kč/m2

Realitní makléř: Filip Mlčoch
Realitní kancelář: JUSTO Filip Mlčoch
Realitní makléř: Filip Mlčoch

Filip Mlčoch

Realitní kancelář: JUSTO Filip Mlčoch
Prodej domu 148 m², pozemek 292 m²Prodej domu 148 m², pozemek 292 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 292 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 292 m²

Prodej domu 148 m², pozemek 292 m²

V zeleni 2222/8, Praha 3 - Žižkov

16 800 000 Kč

113 514 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Gabriela Kašparová
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Ing. Gabriela Kašparová

Ing. Gabriela Kašparová

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej domu 94 m², pozemek 402 m²Prodej domu 94 m², pozemek 402 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 402 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 402 m²

Prodej domu 94 m², pozemek 402 m²

Malínky 16, Malínky

2 990 000 Kč

31 809 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Jolana Krajčová
Realitní kancelář: Allrisk reality & finance
Realitní makléř: Ing. Jolana Krajčová

Ing. Jolana Krajčová

4.4

Realitní kancelář: Allrisk reality & finance
Prodej domu 90 m², pozemek 831 m²Prodej domu 90 m², pozemek 831 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 831 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 831 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 831 m²

Hrnčířská, Vracov

4 190 000 Kč

46 556 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Konečná
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Veronika Konečná

Veronika Konečná

4.6

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej domu 147 m²Prodej domu 147 m²
Prodej domu 147 m²
Prodej domu 147 m²

Prodej domu 147 m²

Morušová, Šenov

10 990 000 Kč

74 762 Kč/m2

Realitní makléř: Šárka Otipková
Realitní kancelář: TEMATO SMART REAL s.r.o
Realitní makléř: Šárka Otipková

Šárka Otipková

Realitní kancelář: TEMATO SMART REAL s.r.o
Prodej domu 92 m², pozemek 1095 m²Prodej domu 92 m², pozemek 1095 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 1095 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 1095 m²

Prodej domu 92 m², pozemek 1095 m²

Lipůvka, okres Blansko

5 498 630 Kč

59 768 Kč/m2

Realitní makléř: Nina Nekudová
Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Realitní makléř: Nina Nekudová

Nina Nekudová

4.8

Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Prodej domu 95 m², pozemek 571 m²Prodej domu 95 m², pozemek 571 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 571 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 571 m²

Prodej domu 95 m², pozemek 571 m²

Černov 19, Černov

3 890 000 Kč

40 947 Kč/m2

Realitní makléř: Oldřich Konfršt
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Oldřich Konfršt

Oldřich Konfršt

Realitní kancelář: Bidli
1...181920...197

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 168 domů