Kontakt

Domy na prodej s cenou do 27 mil. Kč

Do 27 mil. Kč

1 990 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 150 m², pozemek 1202 m²Prodej domu 150 m², pozemek 1202 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1202 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1202 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 1202 m²

Stará 27, Stráž nad Nisou - Svárov

6 990 000 Kč

6 490 000 Kč

43 267 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Michal
Realitní kancelář: Avenir Reality s.r.o.
Realitní makléř: Petr Michal

Petr Michal

5.0

Realitní kancelář: Avenir Reality s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 307 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 150 m², pozemek 718 m²Prodej domu 150 m², pozemek 718 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 718 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 718 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 718 m²

Na Rybníčku 18, Radomyšl

5 790 000 Kč

5 190 000 Kč

34 600 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej domu 177 m², pozemek 366 m²Prodej domu 177 m², pozemek 366 m²
Prodej domu 177 m², pozemek 366 m²
Prodej domu 177 m², pozemek 366 m²

Prodej domu 177 m², pozemek 366 m²

Na Nivách, Jihlava

13 490 000 Kč

76 215 Kč/m2

Prodej domu 125 m², pozemek 2249 m²Prodej domu 125 m², pozemek 2249 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 2249 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 2249 m²

Prodej domu 125 m², pozemek 2249 m²

Hrachov 87, Svatý Jan

11 290 000 Kč

90 320 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej domu 172 m², pozemek 407 m²Prodej domu 172 m², pozemek 407 m²
Prodej domu 172 m², pozemek 407 m²
Prodej domu 172 m², pozemek 407 m²

Prodej domu 172 m², pozemek 407 m²

Podlešín 42, Podlešín

8 200 000 Kč

47 674 Kč/m2

Prodej domu 93 m², pozemek 114 m²Prodej domu 93 m², pozemek 114 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 114 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 114 m²

Prodej domu 93 m², pozemek 114 m²

Kozárov, okres Blansko

1 299 000 Kč

13 968 Kč/m2

Prodej vily 296 m², pozemek 349 m²Prodej vily 296 m², pozemek 349 m²
Prodej vily 296 m², pozemek 349 m²
Prodej vily 296 m², pozemek 349 m²

Prodej vily 296 m², pozemek 349 m²

Sokolská 29, Červený Kostelec

16 690 000 Kč

56 385 Kč/m2

Prodej domu 372 m², pozemek 3764 m²Prodej domu 372 m², pozemek 3764 m²
Prodej domu 372 m², pozemek 3764 m²
Prodej domu 372 m², pozemek 3764 m²

Prodej domu 372 m², pozemek 3764 m²

Lužice, okres Most

17 999 000 Kč

48 384 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 1987 m²Prodej domu 100 m², pozemek 1987 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 1987 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 1987 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 1987 m²

Josefov, okres Hodonín

5 990 000 Kč

59 900 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štěpánek
Realitní kancelář: JanS Realitní kancelář
Realitní makléř: Martin Štěpánek

Martin Štěpánek

4.5

Realitní kancelář: JanS Realitní kancelář
Prodej domu 137 m², pozemek 167 m²Prodej domu 137 m², pozemek 167 m²
Prodej domu 137 m², pozemek 167 m²
Prodej domu 137 m², pozemek 167 m²

Prodej domu 137 m², pozemek 167 m²

Komenského 78, Zlín - Malenovice

3 999 999 Kč

29 197 Kč/m2

1...119120121...199

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 307 domů