Kontakt

Domy na prodej s cenou do 27 mil. Kč

Do 27 mil. Kč

1 992 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 76 m², pozemek 569 m²Prodej domu 76 m², pozemek 569 m²
Prodej domu 76 m², pozemek 569 m²
Prodej domu 76 m², pozemek 569 m²

Prodej domu 76 m², pozemek 569 m²

Dukelské nám. 3/3, Hustopeče

8 990 000 Kč

118 289 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 317 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 198 m², pozemek 923 m²Prodej domu 198 m², pozemek 923 m²
Prodej domu 198 m², pozemek 923 m²
Prodej domu 198 m², pozemek 923 m²

Prodej domu 198 m², pozemek 923 m²

Nová Chřibská 85, Rybniště

1 990 000 Kč

10 051 Kč/m2

Prodej domu 186 m², pozemek 2048 m²Prodej domu 186 m², pozemek 2048 m²
Prodej domu 186 m², pozemek 2048 m²
Prodej domu 186 m², pozemek 2048 m²

Prodej domu 186 m², pozemek 2048 m²

V Zátiší, Družec

12 900 000 Kč

69 355 Kč/m2

Prodej domu 142 m², pozemek 360 m²Prodej domu 142 m², pozemek 360 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 360 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 360 m²

Prodej domu 142 m², pozemek 360 m²

5. května 2306, Úvaly

17 250 000 Kč

16 491 000 Kč

116 134 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Kachlíková
Realitní kancelář: MartiKa Reality
Realitní makléř: Martina Kachlíková

Martina Kachlíková

4.9

Realitní kancelář: MartiKa Reality
Prodej domu 115 m², pozemek 720 m²Prodej domu 115 m², pozemek 720 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 720 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 720 m²

Prodej domu 115 m², pozemek 720 m²

Horní Planá, okres Český Krumlov

13 490 000 Kč

117 304 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Pech
Realitní kancelář: RE/MAX Stability
Realitní makléř: Jan Pech

Jan Pech

4.4

Realitní kancelář: RE/MAX Stability
Prodej domu 59 m², pozemek 151 m²Prodej domu 59 m², pozemek 151 m²
Prodej domu 59 m², pozemek 151 m²
Prodej domu 59 m², pozemek 151 m²

Prodej domu 59 m², pozemek 151 m²

Lomená, Zlín

4 690 000 Kč

79 492 Kč/m2

Prodej domu 94 m², pozemek 440 m²Prodej domu 94 m², pozemek 440 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 440 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 440 m²

Prodej domu 94 m², pozemek 440 m²

Hlavní, Bolatice

6 800 000 Kč

72 340 Kč/m2

Prodej domu 206 m², pozemek 420 m²Prodej domu 206 m², pozemek 420 m²
Prodej domu 206 m², pozemek 420 m²
Prodej domu 206 m², pozemek 420 m²

Prodej domu 206 m², pozemek 420 m²

Sluštice, okres Praha-východ

10 400 000 Kč

50 485 Kč/m2

Prodej zemědělské usedlosti 1400 m², pozemek 9526 m²Prodej zemědělské usedlosti 1400 m², pozemek 9526 m²
Prodej zemědělské usedlosti 1400 m², pozemek 9526 m²
Prodej zemědělské usedlosti 1400 m², pozemek 9526 m²

Prodej zemědělské usedlosti 1400 m², pozemek 9526 m²

Chlumeček 1, Křemže

5 650 000 Kč

4 036 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Šiller
Realitní kancelář: NEXT REALITY PROFI ČB
Realitní makléř: Jiří Šiller

Jiří Šiller

4.2

Realitní kancelář: NEXT REALITY PROFI ČB
Prodej domu 82 m², pozemek 113 m²Prodej domu 82 m², pozemek 113 m²
Prodej domu 82 m², pozemek 113 m²
Prodej domu 82 m², pozemek 113 m²

Prodej domu 82 m², pozemek 113 m²

Vilibalda Svobody, Skuteč

3 380 000 Kč

41 220 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Paleček
Realitní kancelář: eDO reality
Realitní makléř: Tomáš Paleček

Tomáš Paleček

5.0

Realitní kancelář: eDO reality
1...123124125...200

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 317 domů