Kontakt

Domy na prodej s cenou do 27 mil. Kč

Do 27 mil. Kč

2 014 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 155 m², pozemek 686 m²Prodej domu 155 m², pozemek 686 m²
Prodej domu 155 m², pozemek 686 m²
Prodej domu 155 m², pozemek 686 m²

Prodej domu 155 m², pozemek 686 m²

Okounov 72, Okounov

6 490 000 Kč

5 500 000 Kč

35 484 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Tschiharsch
Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř
Realitní makléř: Jiří Tschiharsch

Jiří Tschiharsch

5.0

Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 358 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej zemědělské usedlosti 389 m², pozemek 4007 m²Prodej zemědělské usedlosti 389 m², pozemek 4007 m²
Prodej zemědělské usedlosti 389 m², pozemek 4007 m²
Prodej zemědělské usedlosti 389 m², pozemek 4007 m²

Prodej zemědělské usedlosti 389 m², pozemek 4007 m²

Polevsko, okres Česká Lípa

9 990 000 Kč

25 681 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej domu 200 m², pozemek 731 m²Prodej domu 200 m², pozemek 731 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 731 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 731 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 731 m²

Jestřabí, okres Zlín

4 800 000 Kč

24 000 Kč/m2

Prodej domu 135 m², pozemek 481 m²Prodej domu 135 m², pozemek 481 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 481 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 481 m²

Prodej domu 135 m², pozemek 481 m²

Šumavská 1091, Vodňany II

9 890 000 Kč

7 990 000 Kč

59 185 Kč/m2

Prodej domu 250 m², pozemek 666 m²Prodej domu 250 m², pozemek 666 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 666 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 666 m²

Prodej domu 250 m², pozemek 666 m²

Svornosti, Město, Havířov

9 490 000 Kč

37 960 Kč/m2

Prodej domu 146 m², pozemek 810 m²Prodej domu 146 m², pozemek 810 m²
Prodej domu 146 m², pozemek 810 m²
Prodej domu 146 m², pozemek 810 m²

Prodej domu 146 m², pozemek 810 m²

Kalvodova 195/68, Jeseník

5 720 000 Kč

39 178 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Michaela Nevěřilová
Realitní kancelář: Reality bez-starostí
Realitní makléř: Ing. Michaela Nevěřilová

Ing. Michaela Nevěřilová

4.8

Realitní kancelář: Reality bez-starostí
Prodej domu 185 m², pozemek 1160 m²Prodej domu 185 m², pozemek 1160 m²
Prodej domu 185 m², pozemek 1160 m²
Prodej domu 185 m², pozemek 1160 m²

Prodej domu 185 m², pozemek 1160 m²

Mysločovice, okres Zlín

5 900 000 Kč

4 900 000 Kč

26 486 Kč/m2

Prodej domu 241 m², pozemek 4037 m²Prodej domu 241 m², pozemek 4037 m²
Prodej domu 241 m², pozemek 4037 m²
Prodej domu 241 m², pozemek 4037 m²

Prodej domu 241 m², pozemek 4037 m²

Zlátenka, okres Pelhřimov

7 390 000 Kč

30 664 Kč/m2

Prodej domu 218 m², pozemek 698 m²Prodej domu 218 m², pozemek 698 m²
Prodej domu 218 m², pozemek 698 m²
Prodej domu 218 m², pozemek 698 m²

Prodej domu 218 m², pozemek 698 m²

Libčická 660/39, Praha 8 - Čimice

22 499 000 Kč

103 206 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Bulan
Realitní kancelář: CENTURY 21 Ruby
Realitní makléř: Petr Bulan

Petr Bulan

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Ruby
Prodej domu 179 m², pozemek 1729 m²Prodej domu 179 m², pozemek 1729 m²
Prodej domu 179 m², pozemek 1729 m²
Prodej domu 179 m², pozemek 1729 m²

Prodej domu 179 m², pozemek 1729 m²

V Hliníkách 660, Chrudim IV

7 890 000 Kč

44 078 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Melichar
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Pavel Melichar

Pavel Melichar

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
1...146147148...202

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 358 domů