Kontakt

Domy na prodej s cenou do 3 mil. Kč

Do 3 mil. Kč

267 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 136 m², pozemek 2008 m²Prodej domu 136 m², pozemek 2008 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 2008 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 2008 m²

Prodej domu 136 m², pozemek 2008 m²

Bežerovice 13, Sudoměřice u Bechyně

2 999 000 Kč

22 051 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 113 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 148 m², pozemek 113 m²Prodej domu 148 m², pozemek 113 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 113 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 113 m²

Prodej domu 148 m², pozemek 113 m²

Teplá, okres Cheb

2 633 000 Kč

17 791 Kč/m2

Realitní makléř: Richard Kavina
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Richard Kavina

Richard Kavina

4.8

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej domu 93 m², pozemek 1196 m²Prodej domu 93 m², pozemek 1196 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 1196 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 1196 m²

Prodej domu 93 m², pozemek 1196 m²

Záhorovice 159, Záhorovice

2 950 000 Kč

2 750 000 Kč

29 570 Kč/m2

Prodej domu 49 m², pozemek 229 m²Prodej domu 49 m², pozemek 229 m²
Prodej domu 49 m², pozemek 229 m²
Prodej domu 49 m², pozemek 229 m²

Prodej domu 49 m², pozemek 229 m²

Smolnice 66, Smolnice

2 600 000 Kč

2 400 000 Kč

48 980 Kč/m2

Realitní makléř: Alena Zíková
Realitní kancelář: ALZI Reality
Realitní makléř: Alena Zíková

Alena Zíková

Realitní kancelář: ALZI Reality
Prodej domu 53 m², pozemek 131 m²Prodej domu 53 m², pozemek 131 m²
Prodej domu 53 m², pozemek 131 m²
Prodej domu 53 m², pozemek 131 m²

Prodej domu 53 m², pozemek 131 m²

Přátelství, Šitbořice

2 490 000 Kč

46 981 Kč/m2

Prodej domu 90 m², pozemek 203 m²Prodej domu 90 m², pozemek 203 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 203 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 203 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 203 m²

Plavy, okres Jablonec nad Nisou

1 970 000 Kč

21 889 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Klicpera
Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř
Realitní makléř: Ondřej Klicpera

Ondřej Klicpera

Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř
Prodej domu 80 m², pozemek 223 m²Prodej domu 80 m², pozemek 223 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 223 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 223 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 223 m²

Nerudova, Moravské Budějovice

2 969 400 Kč

2 650 000 Kč

33 125 Kč/m2

Prodej domu 130 m², pozemek 361 m²Prodej domu 130 m², pozemek 361 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 361 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 361 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 361 m²

Jeníkov 1, Jeníkov

2 990 000 Kč

23 000 Kč/m2

Prodej domu 125 m², pozemek 211 m²Prodej domu 125 m², pozemek 211 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 211 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 211 m²

Prodej domu 125 m², pozemek 211 m²

Velký Ořechov, okres Zlín

1 990 000 Kč

15 920 Kč/m2

Prodej domu 115 m², pozemek 403 m²Prodej domu 115 m², pozemek 403 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 403 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 403 m²

Prodej domu 115 m², pozemek 403 m²

Třebešice 69, Třebešice

2 690 000 Kč

23 391 Kč/m2

1...161718...27

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 113 domů