Kontakt

Domy na prodej s cenou do 3 mil. Kč

Do 3 mil. Kč

266 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 80 m², pozemek 237 m²Prodej domu 80 m², pozemek 237 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 237 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 237 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 237 m²

Čechova 552, Milevsko

2 590 000 Kč

32 375 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 112 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 105 m², pozemek 2125 m²Prodej domu 105 m², pozemek 2125 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 2125 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 2125 m²

Prodej domu 105 m², pozemek 2125 m²

Sedlo 44, Útvina

2 651 250 Kč

25 250 Kč/m2

Prodej domu 99 m², pozemek 387 m²Prodej domu 99 m², pozemek 387 m²
Prodej domu 99 m², pozemek 387 m²
Prodej domu 99 m², pozemek 387 m²

Prodej domu 99 m², pozemek 387 m²

Sklepní, Hrabětice

2 690 000 Kč

27 172 Kč/m2

Prodej domu 86 m², pozemek 517 m²Prodej domu 86 m², pozemek 517 m²
Prodej domu 86 m², pozemek 517 m²
Prodej domu 86 m², pozemek 517 m²

Prodej domu 86 m², pozemek 517 m²

Ratiboř 39, Ratiboř

2 700 000 Kč

31 395 Kč/m2

Prodej domu 162 m², pozemek 1057 m²Prodej domu 162 m², pozemek 1057 m²
Prodej domu 162 m², pozemek 1057 m²
Prodej domu 162 m², pozemek 1057 m²

Prodej domu 162 m², pozemek 1057 m²

Pitín 62, Pitín

1 770 000 Kč

10 926 Kč/m2

Prodej domu, pozemek 1475 m²Prodej domu, pozemek 1475 m²
Prodej domu, pozemek 1475 m²
Prodej domu, pozemek 1475 m²

Prodej domu, pozemek 1475 m²

Adolfovice, Bělá pod Pradědem

2 100 000 Kč

Prodej domu 74 m², pozemek 1285 m²Prodej domu 74 m², pozemek 1285 m²
Prodej domu 74 m², pozemek 1285 m²
Prodej domu 74 m², pozemek 1285 m²

Prodej domu 74 m², pozemek 1285 m²

Nahošice, Blížejov

1 690 000 Kč

22 838 Kč/m2

Prodej domu 60 m², pozemek 1406 m²Prodej domu 60 m², pozemek 1406 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 1406 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 1406 m²

Prodej domu 60 m², pozemek 1406 m²

Újezd u Tišnova 23, Újezd u Tišnova

2 600 000 Kč

2 320 000 Kč

38 667 Kč/m2

Prodej domu 300 m², pozemek 571 m²Prodej domu 300 m², pozemek 571 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 571 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 571 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 571 m²

Nalžovy 59, Nalžovské Hory

2 650 000 Kč

2 150 000 Kč

7 167 Kč/m2

Prodej zemědělské usedlosti 149 m², pozemek 1346 m²Prodej zemědělské usedlosti 149 m², pozemek 1346 m²
Prodej zemědělské usedlosti 149 m², pozemek 1346 m²
Prodej zemědělské usedlosti 149 m², pozemek 1346 m²

Prodej zemědělské usedlosti 149 m², pozemek 1346 m²

Vlkaneč - Přibyslavice, okres Kutná Hora

3 360 000 Kč

3 000 000 Kč

20 134 Kč/m2

1...789...27

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 112 domů