Kontakt

Domy na prodej s cenou do 31 mil. Kč

Do 31 mil. Kč

2 042 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 238 m²Prodej domu 238 m²
Prodej domu 238 m²
Prodej domu 238 m²

Prodej domu 238 m²

Borošínská, Brušperk

11 290 000 Kč

47 437 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 512 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 139 m², pozemek 362 m²Prodej domu 139 m², pozemek 362 m²
Prodej domu 139 m², pozemek 362 m²
Prodej domu 139 m², pozemek 362 m²

Prodej domu 139 m², pozemek 362 m²

Míčov 63, Míčov-Sušice

4 300 000 Kč

30 935 Kč/m2

Prodej domu 124 m², pozemek 737 m²Prodej domu 124 m², pozemek 737 m²
Prodej domu 124 m², pozemek 737 m²
Prodej domu 124 m², pozemek 737 m²

Prodej domu 124 m², pozemek 737 m²

Veverské Knínice, okres Brno-venkov

5 490 000 Kč

44 274 Kč/m2

Prodej domu 95 m², pozemek 159 m²Prodej domu 95 m², pozemek 159 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 159 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 159 m²

Prodej domu 95 m², pozemek 159 m²

Zářečí, Bechyně

6 750 000 Kč

71 053 Kč/m2

Prodej domu 102 m², pozemek 639 m²Prodej domu 102 m², pozemek 639 m²
Prodej domu 102 m², pozemek 639 m²
Prodej domu 102 m², pozemek 639 m²

Prodej domu 102 m², pozemek 639 m²

V průhonu, Lety

20 990 000 Kč

205 784 Kč/m2

Prodej domu 230 m², pozemek 961 m²Prodej domu 230 m², pozemek 961 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 961 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 961 m²

Prodej domu 230 m², pozemek 961 m²

Bubovická, Bubovice

17 000 000 Kč

73 913 Kč/m2

Prodej domu 190 m², pozemek 512 m²Prodej domu 190 m², pozemek 512 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 512 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 512 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 512 m²

Zahradní, Senice na Hané

9 900 000 Kč

52 105 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 1143 m²Prodej domu 100 m², pozemek 1143 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 1143 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 1143 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 1143 m²

Brod nad Dyjí, okres Břeclav

5 990 000 Kč

59 900 Kč/m2

Prodej domu 68 m², pozemek 690 m²Prodej domu 68 m², pozemek 690 m²
Prodej domu 68 m², pozemek 690 m²
Prodej domu 68 m², pozemek 690 m²

Prodej domu 68 m², pozemek 690 m²

Kněžice - Víska, okres Jihlava

3 700 000 Kč

54 412 Kč/m2

Prodej domu 259 m², pozemek 812 m²Prodej domu 259 m², pozemek 812 m²
Prodej domu 259 m², pozemek 812 m²
Prodej domu 259 m², pozemek 812 m²

Prodej domu 259 m², pozemek 812 m²

Jiráskova 402, Jaroměř - Pražské Předměstí

9 900 000 Kč

38 224 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Kunc
Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Realitní makléř: Tomáš Kunc

Tomáš Kunc

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
1...123124125...205

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 512 domů