Kontakt

Domy na prodej s cenou do 31 mil. Kč

Do 31 mil. Kč

2 012 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 119 m², pozemek 1210 m²Prodej domu 119 m², pozemek 1210 m²
Prodej domu 119 m², pozemek 1210 m²
Prodej domu 119 m², pozemek 1210 m²

Prodej domu 119 m², pozemek 1210 m²

Ostředek, okres Benešov

6 500 000 Kč

6 190 000 Kč

52 017 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 431 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej domu 77 m², pozemek 1155 m²Prodej domu 77 m², pozemek 1155 m²
Prodej domu 77 m², pozemek 1155 m²
Prodej domu 77 m², pozemek 1155 m²

Prodej domu 77 m², pozemek 1155 m²

Vydří 44, Vydří

1 600 000 Kč

20 779 Kč/m2

Realitní makléř: Jindřich Svačina
Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Realitní makléř: Jindřich Svačina

Jindřich Svačina

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Atrium

Populární

Prodej domu 68 m², pozemek 288 m²Prodej domu 68 m², pozemek 288 m²
Prodej domu 68 m², pozemek 288 m²
Prodej domu 68 m², pozemek 288 m²

Prodej domu 68 m², pozemek 288 m²

Police 56, Police

2 340 000 Kč

34 412 Kč/m2

Populární

Prodej domu 226 m², pozemek 987 m²Prodej domu 226 m², pozemek 987 m²
Prodej domu 226 m², pozemek 987 m²
Prodej domu 226 m², pozemek 987 m²

Prodej domu 226 m², pozemek 987 m²

Olbramovice Ves 258, Olbramovice

15 980 000 Kč

12 980 000 Kč

57 434 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Svoboda
Realitní kancelář: CENTURY 21 4fin Reality
Realitní makléř: Michal Svoboda

Michal Svoboda

4.5

Realitní kancelář: CENTURY 21 4fin Reality

Populární

Prodej domu 115 m², pozemek 527 m²Prodej domu 115 m², pozemek 527 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 527 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 527 m²

Prodej domu 115 m², pozemek 527 m²

Byňov 94, Nové Hrady

4 600 000 Kč

4 496 000 Kč

39 096 Kč/m2

Populární

Prodej domu 60 m², pozemek 487 m²Prodej domu 60 m², pozemek 487 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 487 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 487 m²

Prodej domu 60 m², pozemek 487 m²

Bzová 4, Bojkovice

680 000 Kč

11 333 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Šponar
Realitní kancelář: REALITY UO Milan Šponar
Realitní makléř: Milan Šponar

Milan Šponar

4.9

Realitní kancelář: REALITY UO Milan Šponar

Populární

Prodej domu 298 m², pozemek 463 m²Prodej domu 298 m², pozemek 463 m²
Prodej domu 298 m², pozemek 463 m²
Prodej domu 298 m², pozemek 463 m²

Prodej domu 298 m², pozemek 463 m²

Dolní 152, Staré Hodějovice

9 999 000 Kč

33 554 Kč/m2

Populární

Prodej domu 105 m², pozemek 1618 m²Prodej domu 105 m², pozemek 1618 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 1618 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 1618 m²

Prodej domu 105 m², pozemek 1618 m²

Zájezdec 22, Zájezdec

2 490 000 Kč

23 714 Kč/m2

Realitní makléř: Václav Moravec
Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Realitní makléř: Václav Moravec

Václav Moravec

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Infinity

Populární

Prodej domu 133 m², pozemek 237 m²Prodej domu 133 m², pozemek 237 m²
Prodej domu 133 m², pozemek 237 m²
Prodej domu 133 m², pozemek 237 m²

Prodej domu 133 m², pozemek 237 m²

Březový vrch 884, Liberec XV-Starý Harcov

11 400 000 Kč

85 714 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Hák
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Martin Hák

Martin Hák

4.9

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.

Populární

Prodej domu 117 m², pozemek 211 m²Prodej domu 117 m², pozemek 211 m²
Prodej domu 117 m², pozemek 211 m²
Prodej domu 117 m², pozemek 211 m²

Prodej domu 117 m², pozemek 211 m²

Bystřice nad Pernštejnem, okres Žďár nad Sázavou

7 290 000 Kč

62 308 Kč/m2

Realitní makléř: Vladan Šváb
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Vladan Šváb

Vladan Šváb

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
1...345...202

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 431 domů