Kontakt

Domy na prodej s cenou do 31 mil. Kč

Do 31 mil. Kč

2 028 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 380 m², pozemek 1805 m²Prodej domu 380 m², pozemek 1805 m²
Prodej domu 380 m², pozemek 1805 m²
Prodej domu 380 m², pozemek 1805 m²

Prodej domu 380 m², pozemek 1805 m²

Vyklantice, okres Pelhřimov

17 999 000 Kč

47 366 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 415 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 440 m², pozemek 730 m²Prodej domu 440 m², pozemek 730 m²
Prodej domu 440 m², pozemek 730 m²
Prodej domu 440 m², pozemek 730 m²

Prodej domu 440 m², pozemek 730 m²

Budějovická 59, Jesenice

29 999 000 Kč

68 180 Kč/m2

Prodej domu 95 m², pozemek 300 m²Prodej domu 95 m², pozemek 300 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 300 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 300 m²

Prodej domu 95 m², pozemek 300 m²

Pardubice, okres Pardubice

9 690 000 Kč

102 000 Kč/m2

Prodej domu 140 m², pozemek 401 m²Prodej domu 140 m², pozemek 401 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 401 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 401 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 401 m²

Olomoucká 241/230, Držovice

6 240 000 Kč

44 571 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 2807 m²Prodej domu 100 m², pozemek 2807 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 2807 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 2807 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 2807 m²

Kladruby, okres Rokycany

7 490 000 Kč

74 900 Kč/m2

Prodej domu 269 m², pozemek 799 m²Prodej domu 269 m², pozemek 799 m²
Prodej domu 269 m², pozemek 799 m²
Prodej domu 269 m², pozemek 799 m²

Prodej domu 269 m², pozemek 799 m²

Horská 188, Hostinné

5 998 000 Kč

22 297 Kč/m2

Prodej domu 1048 m², pozemek 2692 m²Prodej domu 1048 m², pozemek 2692 m²
Prodej domu 1048 m², pozemek 2692 m²
Prodej domu 1048 m², pozemek 2692 m²

Prodej domu 1048 m², pozemek 2692 m²

Nové Mlýny 7, Přítluky

6 990 000 Kč

6 670 Kč/m2

Prodej domu 104 m², pozemek 320 m²Prodej domu 104 m², pozemek 320 m²
Prodej domu 104 m², pozemek 320 m²
Prodej domu 104 m², pozemek 320 m²

Prodej domu 104 m², pozemek 320 m²

Lysovice, okres Vyškov

8 590 000 Kč

82 596 Kč/m2

Prodej domu 354 m², pozemek 899 m²Prodej domu 354 m², pozemek 899 m²
Prodej domu 354 m², pozemek 899 m²
Prodej domu 354 m², pozemek 899 m²

Prodej domu 354 m², pozemek 899 m²

Karfíkova 903, Praha - Šeberov

29 990 000 Kč

84 718 Kč/m2

Prodej domu 220 m², pozemek 1945 m²Prodej domu 220 m², pozemek 1945 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 1945 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 1945 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 1945 m²

Hejnice, okres Liberec

8 900 000 Kč

40 455 Kč/m2

1...434445...203

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 415 domů