Kontakt

Domy na prodej s cenou do 31 mil. Kč

Do 31 mil. Kč

2 032 nemovitostí

doporučené

Prodej projektu 143 m², pozemek 924 m²Prodej projektu 143 m², pozemek 924 m²
Prodej projektu 143 m², pozemek 924 m²
Prodej projektu 143 m², pozemek 924 m²

Prodej projektu 143 m², pozemek 924 m²

Panenský Týnec, okres Louny

17 448 065 Kč

122 014 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 490 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 263 m², pozemek 230 m²Prodej domu 263 m², pozemek 230 m²
Prodej domu 263 m², pozemek 230 m²
Prodej domu 263 m², pozemek 230 m²

Prodej domu 263 m², pozemek 230 m²

Smrk, okres Třebíč

4 250 000 Kč

3 990 000 Kč

15 171 Kč/m2

Prodej zemědělské usedlosti 170 m², pozemek 5936 m²Prodej zemědělské usedlosti 170 m², pozemek 5936 m²
Prodej zemědělské usedlosti 170 m², pozemek 5936 m²
Prodej zemědělské usedlosti 170 m², pozemek 5936 m²

Prodej zemědělské usedlosti 170 m², pozemek 5936 m²

Malkovice 6, Sedlec-Prčice

10 900 000 Kč

64 118 Kč/m2

Prodej domu 171 m², pozemek 163 m²Prodej domu 171 m², pozemek 163 m²
Prodej domu 171 m², pozemek 163 m²
Prodej domu 171 m², pozemek 163 m²

Prodej domu 171 m², pozemek 163 m²

Elišky Přemyslovny 414, Praha - Zbraslav

17 900 000 Kč

17 390 000 Kč

101 696 Kč/m2

Prodej domu 242 m², pozemek 340 m²Prodej domu 242 m², pozemek 340 m²
Prodej domu 242 m², pozemek 340 m²
Prodej domu 242 m², pozemek 340 m²

Prodej domu 242 m², pozemek 340 m²

Petrovice u Karviné, okres Karviná

8 990 000 Kč

37 149 Kč/m2

Prodej domu 242 m², pozemek 470 m²Prodej domu 242 m², pozemek 470 m²
Prodej domu 242 m², pozemek 470 m²
Prodej domu 242 m², pozemek 470 m²

Prodej domu 242 m², pozemek 470 m²

Petrovice u Karviné, okres Karviná

9 290 000 Kč

38 388 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 398 m²Prodej domu 100 m², pozemek 398 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 398 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 398 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 398 m²

Dřínov, okres Mělník

5 290 000 Kč

52 900 Kč/m2

Prodej domu 273 m², pozemek 224 m²Prodej domu 273 m², pozemek 224 m²
Prodej domu 273 m², pozemek 224 m²
Prodej domu 273 m², pozemek 224 m²

Prodej domu 273 m², pozemek 224 m²

Hornomyslovská, Telč

10 900 000 Kč

39 927 Kč/m2

Prodej domu 450 m², pozemek 648 m²Prodej domu 450 m², pozemek 648 m²
Prodej domu 450 m², pozemek 648 m²
Prodej domu 450 m², pozemek 648 m²

Prodej domu 450 m², pozemek 648 m²

Komenského 483, České Velenice

10 300 000 Kč

9 990 000 Kč

22 200 Kč/m2

Prodej domu 217 m², pozemek 268 m²Prodej domu 217 m², pozemek 268 m²
Prodej domu 217 m², pozemek 268 m²
Prodej domu 217 m², pozemek 268 m²

Prodej domu 217 m², pozemek 268 m²

Durasova 27/4, Slaný - Kvíček

14 500 000 Kč

66 820 Kč/m2

1...565758...204

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 490 domů