Kontakt

Domy na prodej s cenou do 32 mil. Kč

Do 32 mil. Kč

2 044 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 85 m², pozemek 1000 m²Prodej domu 85 m², pozemek 1000 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 1000 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 1000 m²

Prodej domu 85 m², pozemek 1000 m²

Pražská 259, Pilníkov

2 990 000 Kč

35 176 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kozák
Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Jan Kozák

Jan Kozák

4.7

Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 475 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej domu 211 m², pozemek 1288 m²Prodej domu 211 m², pozemek 1288 m²
Prodej domu 211 m², pozemek 1288 m²
Prodej domu 211 m², pozemek 1288 m²

Prodej domu 211 m², pozemek 1288 m²

Hvozdec, okres Brno-venkov

10 690 000 Kč

50 664 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Drozd
Realitní kancelář: Prodejme.to
Realitní makléř: Pavel Drozd

Pavel Drozd

5.0

Realitní kancelář: Prodejme.to

Populární

Prodej domu 115 m², pozemek 256 m²Prodej domu 115 m², pozemek 256 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 256 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 256 m²

Prodej domu 115 m², pozemek 256 m²

Vysoká Libyně, Vysoká Libyně

2 950 000 Kč

2 690 000 Kč

23 391 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Eva Šnajdrová
Realitní kancelář: ALSA REAL s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Bc. Eva Šnajdrová

Ing. Bc. Eva Šnajdrová

5.0

Realitní kancelář: ALSA REAL s.r.o.

Populární

Prodej domu 120 m², pozemek 1705 m²Prodej domu 120 m², pozemek 1705 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 1705 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 1705 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 1705 m²

Kasalice 2, Kasalice

7 990 000 Kč

66 583 Kč/m2

Populární

Prodej domu 150 m², pozemek 501 m²Prodej domu 150 m², pozemek 501 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 501 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 501 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 501 m²

K. Šafáře 262/2, České Budějovice 2

9 700 000 Kč

64 667 Kč/m2

Populární

Prodej domu 148 m², pozemek 803 m²Prodej domu 148 m², pozemek 803 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 803 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 803 m²

Prodej domu 148 m², pozemek 803 m²

Sedlec 131, Sedlec

19 300 000 Kč

18 990 000 Kč

128 311 Kč/m2

Populární

Prodej domu 800 m², pozemek 1634 m²Prodej domu 800 m², pozemek 1634 m²
Prodej domu 800 m², pozemek 1634 m²
Prodej domu 800 m², pozemek 1634 m²

Prodej domu 800 m², pozemek 1634 m²

Dolní Vysoké 21, Úštěk

4 900 000 Kč

6 125 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej domu 293 m², pozemek 1198 m²Prodej domu 293 m², pozemek 1198 m²
Prodej domu 293 m², pozemek 1198 m²
Prodej domu 293 m², pozemek 1198 m²

Prodej domu 293 m², pozemek 1198 m²

U lesa 487, Jesenice - Horní Jirčany

20 990 000 Kč

17 000 000 Kč

58 020 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Krupka
Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP
Realitní makléř: Jiří Krupka

Jiří Krupka

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP

Populární

Prodej domu 67 m², pozemek 303 m²Prodej domu 67 m², pozemek 303 m²
Prodej domu 67 m², pozemek 303 m²
Prodej domu 67 m², pozemek 303 m²

Prodej domu 67 m², pozemek 303 m²

Moravec 25, Moravec

2 700 000 Kč

40 299 Kč/m2

Populární

Prodej domu 95 m²Prodej domu 95 m²
Prodej domu 95 m²
Prodej domu 95 m²

Prodej domu 95 m²

Dolní 361, Ostrožská Nová Ves

4 550 000 Kč

47 895 Kč/m2

1...789...205

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 475 domů