Kontakt

Domy na prodej s cenou do 39 mil. Kč

Do 39 mil. Kč

2 045 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 160 m², pozemek 189 m²Prodej domu 160 m², pozemek 189 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 189 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 189 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 189 m²

Olomoucká, Hlubočky

7 050 000 Kč

44 063 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 521 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 159 m², pozemek 337 m²Prodej domu 159 m², pozemek 337 m²
Prodej domu 159 m², pozemek 337 m²
Prodej domu 159 m², pozemek 337 m²

Prodej domu 159 m², pozemek 337 m²

Lojovice 4, Velké Popovice

12 490 000 Kč

78 553 Kč/m2

Prodej domu 107 m², pozemek 412 m²Prodej domu 107 m², pozemek 412 m²
Prodej domu 107 m², pozemek 412 m²
Prodej domu 107 m², pozemek 412 m²

Prodej domu 107 m², pozemek 412 m²

Nerudova 916, Louny

7 900 000 Kč

73 832 Kč/m2

Realitní makléř: Bc. Michal Vais
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Bc. Michal Vais

Bc. Michal Vais

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej domu 230 m², pozemek 846 m²Prodej domu 230 m², pozemek 846 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 846 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 846 m²

Prodej domu 230 m², pozemek 846 m²

Nad Přehradou, Bílovec

6 990 000 Kč

30 391 Kč/m2

Prodej domu 105 m²Prodej domu 105 m²
Prodej domu 105 m²
Prodej domu 105 m²

Prodej domu 105 m²

24, Česká Kubice

5 980 000 Kč

56 952 Kč/m2

Prodej domu 576 m², pozemek 1597 m²Prodej domu 576 m², pozemek 1597 m²
Prodej domu 576 m², pozemek 1597 m²
Prodej domu 576 m², pozemek 1597 m²

Prodej domu 576 m², pozemek 1597 m²

Brno, okres Brno-město

25 990 000 Kč

45 122 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Schmidt
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Jakub Schmidt

Jakub Schmidt

4.6

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Prodej domu 172 m², pozemek 457 m²Prodej domu 172 m², pozemek 457 m²
Prodej domu 172 m², pozemek 457 m²
Prodej domu 172 m², pozemek 457 m²

Prodej domu 172 m², pozemek 457 m²

Veselíčko 29, Veselíčko

5 290 000 Kč

30 756 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Zach
Realitní kancelář: Petr Zach - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Petr Zach

Petr Zach

4.5

Realitní kancelář: Petr Zach - QARA s.r.o.
Prodej domu 96 m², pozemek 257 m²Prodej domu 96 m², pozemek 257 m²
Prodej domu 96 m², pozemek 257 m²
Prodej domu 96 m², pozemek 257 m²

Prodej domu 96 m², pozemek 257 m²

Paskovská 89/256, Ostrava - Hrabová

4 454 100 Kč

3 990 000 Kč

41 563 Kč/m2

Realitní makléř: Renáta Kunstová
Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Realitní makléř: Renáta Kunstová

Renáta Kunstová

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Prodej domu 230 m², pozemek 2148 m²Prodej domu 230 m², pozemek 2148 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 2148 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 2148 m²

Prodej domu 230 m², pozemek 2148 m²

Brdo 35, Stará Paka

12 880 000 Kč

56 000 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 284 m²Prodej domu 120 m², pozemek 284 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 284 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 284 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 284 m²

Jakubovice, okres Šumperk

2 500 000 Kč

20 833 Kč/m2

1...113114115...205

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 521 domů