Kontakt

Domy na prodej s cenou do 39 mil. Kč

Do 39 mil. Kč

2 017 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 135 m², pozemek 334 m²Prodej domu 135 m², pozemek 334 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 334 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 334 m²

Prodej domu 135 m², pozemek 334 m²

Mládežnická 959, Sadská

6 250 000 Kč

46 296 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Klicpera
Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř
Realitní makléř: Ondřej Klicpera

Ondřej Klicpera

Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 410 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 34 m², pozemek 283 m²Prodej domu 34 m², pozemek 283 m²
Prodej domu 34 m², pozemek 283 m²
Prodej domu 34 m², pozemek 283 m²

Prodej domu 34 m², pozemek 283 m²

Čeperka 47, Čeperka

1 200 000 Kč

35 294 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský

Ing. Ondřej Bahenský

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Prodej domu 130 m², pozemek 270 m²Prodej domu 130 m², pozemek 270 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 270 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 270 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 270 m²

Plzeňská, Plzeň

11 900 000 Kč

91 538 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej domu 254 m², pozemek 848 m²Prodej domu 254 m², pozemek 848 m²
Prodej domu 254 m², pozemek 848 m²
Prodej domu 254 m², pozemek 848 m²

Prodej domu 254 m², pozemek 848 m²

Branky, okres Vsetín

7 490 000 Kč

29 488 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Minarik
Realitní kancelář: Assetio Home s.r.o.
Realitní makléř: Jan Minarik

Jan Minarik

Realitní kancelář: Assetio Home s.r.o.
Prodej domu 145 m², pozemek 460 m²Prodej domu 145 m², pozemek 460 m²
Prodej domu 145 m², pozemek 460 m²
Prodej domu 145 m², pozemek 460 m²

Prodej domu 145 m², pozemek 460 m²

Javorová 1314, Rosice

9 990 000 Kč

68 897 Kč/m2

Realitní makléř: Filip Mlčoch
Realitní kancelář: JUSTO Filip Mlčoch
Realitní makléř: Filip Mlčoch

Filip Mlčoch

Realitní kancelář: JUSTO Filip Mlčoch
Prodej domu 94 m², pozemek 402 m²Prodej domu 94 m², pozemek 402 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 402 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 402 m²

Prodej domu 94 m², pozemek 402 m²

Malínky 16, Malínky

2 990 000 Kč

31 809 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Jolana Krajčová
Realitní kancelář: Allrisk reality & finance
Realitní makléř: Ing. Jolana Krajčová

Ing. Jolana Krajčová

4.4

Realitní kancelář: Allrisk reality & finance
Prodej domu 90 m², pozemek 831 m²Prodej domu 90 m², pozemek 831 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 831 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 831 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 831 m²

Hrnčířská, Vracov

4 190 000 Kč

46 556 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Konečná
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Veronika Konečná

Veronika Konečná

4.6

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej domu 147 m²Prodej domu 147 m²
Prodej domu 147 m²
Prodej domu 147 m²

Prodej domu 147 m²

Morušová, Šenov

10 990 000 Kč

74 762 Kč/m2

Realitní makléř: Šárka Otipková
Realitní kancelář: TEMATO SMART REAL s.r.o
Realitní makléř: Šárka Otipková

Šárka Otipková

Realitní kancelář: TEMATO SMART REAL s.r.o
Prodej domu 95 m², pozemek 571 m²Prodej domu 95 m², pozemek 571 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 571 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 571 m²

Prodej domu 95 m², pozemek 571 m²

Černov 19, Černov

3 890 000 Kč

40 947 Kč/m2

Realitní makléř: Oldřich Konfršt
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Oldřich Konfršt

Oldřich Konfršt

Realitní kancelář: Bidli
Prodej domu 230 m², pozemek 783 m²Prodej domu 230 m², pozemek 783 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 783 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 783 m²

Prodej domu 230 m², pozemek 783 m²

U Lesa 933, Sulice - Hlubočinka

16 990 000 Kč

73 870 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kotula
Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Realitní makléř: Daniel Kotula

Daniel Kotula

4.5

Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
1...192021...202

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 410 domů