Kontakt

Domy na prodej s cenou do 42 mil. Kč

Do 42 mil. Kč

2 052 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 72 m², pozemek 294 m²Prodej domu 72 m², pozemek 294 m²
Prodej domu 72 m², pozemek 294 m²
Prodej domu 72 m², pozemek 294 m²

Prodej domu 72 m², pozemek 294 m²

Nové Hvězdlice 66, Hvězdlice

2 960 000 Kč

41 111 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Kratěna
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Jiří Kratěna

Jiří Kratěna

4.9

Realitní kancelář: Bidli

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 562 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej domu 140 m², pozemek 258 m²Prodej domu 140 m², pozemek 258 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 258 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 258 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 258 m²

Přemyslovice, okres Prostějov

2 890 000 Kč

2 690 000 Kč

19 214 Kč/m2

Populární

Prodej domu 90 m², pozemek 1787 m²Prodej domu 90 m², pozemek 1787 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 1787 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 1787 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 1787 m²

Báňovice, okres Jindřichův Hradec

2 490 000 Kč

27 667 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Kašparides
Realitní kancelář: Kašparides s.r.o.
Realitní makléř: Petr Kašparides

Petr Kašparides

4.8

Realitní kancelář: Kašparides s.r.o.

Populární

Prodej domu 100 m², pozemek 196 m²Prodej domu 100 m², pozemek 196 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 196 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 196 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 196 m²

Bolatice, okres Opava

6 500 000 Kč

65 000 Kč/m2

Populární

Prodej domu 85 m², pozemek 1000 m²Prodej domu 85 m², pozemek 1000 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 1000 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 1000 m²

Prodej domu 85 m², pozemek 1000 m²

Pražská 259, Pilníkov

2 990 000 Kč

35 176 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kozák
Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Jan Kozák

Jan Kozák

4.7

Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.

Populární

Prodej domu 98 m², pozemek 382 m²Prodej domu 98 m², pozemek 382 m²
Prodej domu 98 m², pozemek 382 m²
Prodej domu 98 m², pozemek 382 m²

Prodej domu 98 m², pozemek 382 m²

Olomoucká, Dub nad Moravou

2 480 000 Kč

25 306 Kč/m2

Realitní makléř: Zdeněk Havel
Realitní kancelář: Reality z Hané
Realitní makléř: Zdeněk Havel

Zdeněk Havel

4.8

Realitní kancelář: Reality z Hané

Populární

Prodej domu 225 m², pozemek 1397 m²Prodej domu 225 m², pozemek 1397 m²
Prodej domu 225 m², pozemek 1397 m²
Prodej domu 225 m², pozemek 1397 m²

Prodej domu 225 m², pozemek 1397 m²

Struhaře 28, Spálené Poříčí

8 050 000 Kč

35 778 Kč/m2

Populární

Prodej domu 148 m², pozemek 803 m²Prodej domu 148 m², pozemek 803 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 803 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 803 m²

Prodej domu 148 m², pozemek 803 m²

Sedlec 131, Sedlec

19 300 000 Kč

18 990 000 Kč

128 311 Kč/m2

Populární

Prodej domu 211 m², pozemek 1288 m²Prodej domu 211 m², pozemek 1288 m²
Prodej domu 211 m², pozemek 1288 m²
Prodej domu 211 m², pozemek 1288 m²

Prodej domu 211 m², pozemek 1288 m²

Hvozdec, okres Brno-venkov

10 690 000 Kč

50 664 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Drozd
Realitní kancelář: Prodejme.to
Realitní makléř: Pavel Drozd

Pavel Drozd

5.0

Realitní kancelář: Prodejme.to

Populární

Prodej domu 190 m², pozemek 1620 m²Prodej domu 190 m², pozemek 1620 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 1620 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 1620 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 1620 m²

Klučenice 35, Klučenice

7 200 000 Kč

37 895 Kč/m2

Realitní makléř: Oksana Paniv
Realitní kancelář: Hrubeš & Partners
Realitní makléř: Oksana Paniv

Oksana Paniv

Realitní kancelář: Hrubeš & Partners
1...678...206

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 562 domů