Kontakt

Domy na prodej s cenou do 45 mil. Kč

Do 45 mil. Kč

2 053 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 446 m², pozemek 4955 m²Prodej domu 446 m², pozemek 4955 m²
Prodej domu 446 m², pozemek 4955 m²
Prodej domu 446 m², pozemek 4955 m²

Prodej domu 446 m², pozemek 4955 m²

Černá Voda 247, Černá Voda

8 950 000 Kč

20 067 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Michaela Nevěřilová
Realitní kancelář: Reality bez-starostí
Realitní makléř: Ing. Michaela Nevěřilová

Ing. Michaela Nevěřilová

4.8

Realitní kancelář: Reality bez-starostí

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 569 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 111 m², pozemek 884 m²Prodej domu 111 m², pozemek 884 m²
Prodej domu 111 m², pozemek 884 m²
Prodej domu 111 m², pozemek 884 m²

Prodej domu 111 m², pozemek 884 m²

Mánesova, Nový Bor

13 900 000 Kč

125 225 Kč/m2

Realitní makléř: Maxim Sedláček
Realitní kancelář: S&L a partners
Realitní makléř: Maxim Sedláček

Maxim Sedláček

4.8

Realitní kancelář: S&L a partners
Prodej domu 225 m², pozemek 6700 m²Prodej domu 225 m², pozemek 6700 m²
Prodej domu 225 m², pozemek 6700 m²
Prodej domu 225 m², pozemek 6700 m²

Prodej domu 225 m², pozemek 6700 m²

Věžná - Brná, okres Pelhřimov

7 749 000 Kč

34 440 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Ladislav Fajmon, MBA
Realitní kancelář: Reality Sedmička s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

4.5

Realitní kancelář: Reality Sedmička s.r.o.
Prodej domu 181 m², pozemek 1361 m²Prodej domu 181 m², pozemek 1361 m²
Prodej domu 181 m², pozemek 1361 m²
Prodej domu 181 m², pozemek 1361 m²

Prodej domu 181 m², pozemek 1361 m²

Kobylá nad Vidnavkou 155, Kobylá nad Vidnavkou

3 790 000 Kč

20 939 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Michaela Nevěřilová
Realitní kancelář: Reality bez-starostí
Realitní makléř: Ing. Michaela Nevěřilová

Ing. Michaela Nevěřilová

4.8

Realitní kancelář: Reality bez-starostí
Prodej zemědělské usedlosti 200 m², pozemek 5497 m²Prodej zemědělské usedlosti 200 m², pozemek 5497 m²
Prodej zemědělské usedlosti 200 m², pozemek 5497 m²
Prodej zemědělské usedlosti 200 m², pozemek 5497 m²

Prodej zemědělské usedlosti 200 m², pozemek 5497 m²

Nebužely, okres Mělník

5 990 000 Kč

29 950 Kč/m2

Realitní makléř: Chantal Elexová
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Chantal Elexová

Chantal Elexová

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej domu 100 m², pozemek 205 m²Prodej domu 100 m², pozemek 205 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 205 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 205 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 205 m²

Olomoucká 35, Hlubočky

6 890 000 Kč

68 900 Kč/m2

Realitní makléř: Ivana Uhlířová
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Ivana Uhlířová

Ivana Uhlířová

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Prodej domu 235 m², pozemek 350 m²Prodej domu 235 m², pozemek 350 m²
Prodej domu 235 m², pozemek 350 m²
Prodej domu 235 m², pozemek 350 m²

Prodej domu 235 m², pozemek 350 m²

Kolovratova 164, Světlá nad Sázavou

6 454 999 Kč

27 468 Kč/m2

Realitní makléř: Matěj Vála
Realitní kancelář: Matěj Vála - Realitní specialista
Realitní makléř: Matěj Vála

Matěj Vála

Realitní kancelář: Matěj Vála - Realitní specialista
Prodej domu, pozemek 234 m²Prodej domu, pozemek 234 m²
Prodej domu, pozemek 234 m²
Prodej domu, pozemek 234 m²

Prodej domu, pozemek 234 m²

Kojetín III-Kovalovice, Kojetín

1 490 000 Kč

Realitní makléř: Roman Láner
Realitní kancelář: Realitní společnost Morava
Realitní makléř: Roman Láner

Roman Láner

4.6

Realitní kancelář: Realitní společnost Morava
Prodej domu 737 m², pozemek 3827 m²Prodej domu 737 m², pozemek 3827 m²
Prodej domu 737 m², pozemek 3827 m²
Prodej domu 737 m², pozemek 3827 m²

Prodej domu 737 m², pozemek 3827 m²

Lichkov 137, Lichkov

11 490 000 Kč

15 590 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Prodej domu 148 m², pozemek 489 m²Prodej domu 148 m², pozemek 489 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 489 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 489 m²

Prodej domu 148 m², pozemek 489 m²

Olbramov 59, Horní Stropnice

4 900 000 Kč

33 108 Kč/m2

Realitní makléř: Romana Freyová
Realitní kancelář: ETAPA reality
Realitní makléř: Romana Freyová

Romana Freyová

4.8

Realitní kancelář: ETAPA reality
1...192021...206

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 569 domů