Kontakt

Domy na prodej s cenou do 45 mil. Kč

Do 45 mil. Kč

2 052 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 130 m², pozemek 1723 m²Prodej domu 130 m², pozemek 1723 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 1723 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 1723 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 1723 m²

Otradov 122, Otradov

5 990 000 Kč

46 077 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 588 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 48 m², pozemek 469 m²Prodej domu 48 m², pozemek 469 m²
Prodej domu 48 m², pozemek 469 m²
Prodej domu 48 m², pozemek 469 m²

Prodej domu 48 m², pozemek 469 m²

Čejetice 125, Čejetice

4 190 000 Kč

87 292 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Svoboda
Realitní kancelář: Jakub Svoboda - realitní makléř
Realitní makléř: Jakub Svoboda

Jakub Svoboda

Realitní kancelář: Jakub Svoboda - realitní makléř
Prodej domu 123 m², pozemek 869 m²Prodej domu 123 m², pozemek 869 m²
Prodej domu 123 m², pozemek 869 m²
Prodej domu 123 m², pozemek 869 m²

Prodej domu 123 m², pozemek 869 m²

Žíšov 57, Žíšov

6 990 000 Kč

56 829 Kč/m2

Realitní makléř: Jindřich Svačina
Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Realitní makléř: Jindřich Svačina

Jindřich Svačina

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Prodej domu 55 m², pozemek 55 m²Prodej domu 55 m², pozemek 55 m²
Prodej domu 55 m², pozemek 55 m²
Prodej domu 55 m², pozemek 55 m²

Prodej domu 55 m², pozemek 55 m²

Náměšť nad Oslavou, okres Třebíč

3 790 000 Kč

68 909 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Ladislav Fajmon, MBA
Realitní kancelář: Reality Sedmička s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

4.5

Realitní kancelář: Reality Sedmička s.r.o.
Prodej domu 261 m², pozemek 788 m²Prodej domu 261 m², pozemek 788 m²
Prodej domu 261 m², pozemek 788 m²
Prodej domu 261 m², pozemek 788 m²

Prodej domu 261 m², pozemek 788 m²

Trávníky 266, Bystřice pod Hostýnem - Rychlov

5 800 000 Kč

22 222 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Novotný
Realitní kancelář: Reality z Hané
Realitní makléř: Ing. Ondřej Novotný

Ing. Ondřej Novotný

4.9

Realitní kancelář: Reality z Hané
Prodej domu 130 m², pozemek 844 m²Prodej domu 130 m², pozemek 844 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 844 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 844 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 844 m²

Lásenice 186, Lásenice

8 490 000 Kč

65 308 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej domu 140 m², pozemek 1418 m²Prodej domu 140 m², pozemek 1418 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 1418 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 1418 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 1418 m²

Čížkov, okres Plzeň-jih

4 295 000 Kč

30 679 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej domu 130 m², pozemek 270 m²Prodej domu 130 m², pozemek 270 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 270 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 270 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 270 m²

Plzeňská, Plzeň

11 900 000 Kč

91 538 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej domu 147 m²Prodej domu 147 m²
Prodej domu 147 m²
Prodej domu 147 m²

Prodej domu 147 m²

Šenov u Ostravy

10 990 000 Kč

74 762 Kč/m2

Realitní makléř: Šárka Otipková
Realitní kancelář: TEMATO SMART REAL s.r.o
Realitní makléř: Šárka Otipková

Šárka Otipková

Realitní kancelář: TEMATO SMART REAL s.r.o
Prodej domu 103 m², pozemek 316 m²Prodej domu 103 m², pozemek 316 m²
Prodej domu 103 m², pozemek 316 m²
Prodej domu 103 m², pozemek 316 m²

Prodej domu 103 m², pozemek 316 m²

K Šemberku 128, Staré Hodějovice

10 490 000 Kč

101 845 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Mynář
Realitní kancelář: MYNARO
Realitní makléř: Martin Mynář

Martin Mynář

Realitní kancelář: MYNARO
1...212223...206

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 588 domů