Kontakt

Domy na prodej s cenou do 45 mil. Kč

Do 45 mil. Kč

2 022 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 280 m², pozemek 876 m²Prodej domu 280 m², pozemek 876 m²
Prodej domu 280 m², pozemek 876 m²
Prodej domu 280 m², pozemek 876 m²

Prodej domu 280 m², pozemek 876 m²

Šumná 451, Liberec XXV-Vesec

12 900 000 Kč

11 400 000 Kč

40 714 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 515 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 248 m², pozemek 548 m²Prodej domu 248 m², pozemek 548 m²
Prodej domu 248 m², pozemek 548 m²
Prodej domu 248 m², pozemek 548 m²

Prodej domu 248 m², pozemek 548 m²

Máchova 606, Strakonice I

6 900 000 Kč

27 823 Kč/m2

Prodej domu 205 m², pozemek 9871 m²Prodej domu 205 m², pozemek 9871 m²
Prodej domu 205 m², pozemek 9871 m²
Prodej domu 205 m², pozemek 9871 m²

Prodej domu 205 m², pozemek 9871 m²

Svitálka 153, Krásná Hora

23 900 000 Kč

21 500 000 Kč

104 878 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 691 m²Prodej domu 100 m², pozemek 691 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 691 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 691 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 691 m²

Žinkovy 60, Žinkovy

2 100 000 Kč

1 990 000 Kč

19 900 Kč/m2

Prodej zemědělské usedlosti 450 m², pozemek 1628 m²Prodej zemědělské usedlosti 450 m², pozemek 1628 m²
Prodej zemědělské usedlosti 450 m², pozemek 1628 m²
Prodej zemědělské usedlosti 450 m², pozemek 1628 m²

Prodej zemědělské usedlosti 450 m², pozemek 1628 m²

Koštice, okres Louny

4 490 000 Kč

9 978 Kč/m2

Prodej domu 98 m², pozemek 140 m²Prodej domu 98 m², pozemek 140 m²
Prodej domu 98 m², pozemek 140 m²
Prodej domu 98 m², pozemek 140 m²

Prodej domu 98 m², pozemek 140 m²

Vrbice, okres Karlovy Vary

5 099 000 Kč

52 031 Kč/m2

Prodej domu 121 m², pozemek 5168 m²Prodej domu 121 m², pozemek 5168 m²
Prodej domu 121 m², pozemek 5168 m²
Prodej domu 121 m², pozemek 5168 m²

Prodej domu 121 m², pozemek 5168 m²

Proseč-Obořiště 21, Nová Cerekev

4 490 000 Kč

4 240 000 Kč

35 041 Kč/m2

Prodej domu 89 m², pozemek 816 m²Prodej domu 89 m², pozemek 816 m²
Prodej domu 89 m², pozemek 816 m²
Prodej domu 89 m², pozemek 816 m²

Prodej domu 89 m², pozemek 816 m²

Moravská Chrastová 67, Brněnec

3 590 000 Kč

3 390 000 Kč

38 090 Kč/m2

Prodej domu 180 m², pozemek 1800 m²Prodej domu 180 m², pozemek 1800 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 1800 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 1800 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 1800 m²

Topolová 1492, Petřvald

7 600 000 Kč

6 800 000 Kč

37 778 Kč/m2

Prodej domu 143 m², pozemek 530 m²Prodej domu 143 m², pozemek 530 m²
Prodej domu 143 m², pozemek 530 m²
Prodej domu 143 m², pozemek 530 m²

Prodej domu 143 m², pozemek 530 m²

Pavlišov 44, Náchod

4 250 000 Kč

3 900 000 Kč

27 273 Kč/m2

1...626364...203

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 515 domů