Kontakt

Domy na prodej s cenou do 45 mil. Kč

Do 45 mil. Kč

2 001 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 497 m², pozemek 1891 m²Prodej domu 497 m², pozemek 1891 m²
Prodej domu 497 m², pozemek 1891 m²
Prodej domu 497 m², pozemek 1891 m²

Prodej domu 497 m², pozemek 1891 m²

Větřkovice, okres Opava

4 290 000 Kč

8 632 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 388 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 190 m², pozemek 800 m²Prodej domu 190 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 800 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 800 m²

Janovice, okres Frýdek-Místek

5 490 000 Kč

28 895 Kč/m2

Prodej domu 136 m², pozemek 1962 m²Prodej domu 136 m², pozemek 1962 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 1962 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 1962 m²

Prodej domu 136 m², pozemek 1962 m²

V Chalupách 160, Žleby

6 350 000 Kč

46 691 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Smešná
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Andrea Smešná

Andrea Smešná

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej domu 110 m², pozemek 1401 m²Prodej domu 110 m², pozemek 1401 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 1401 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 1401 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 1401 m²

Na Skalce 192, Jevany

11 990 000 Kč

109 000 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Franěk
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Petr Franěk

Petr Franěk

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Prodej domu 220 m², pozemek 782 m²Prodej domu 220 m², pozemek 782 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 782 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 782 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 782 m²

Ke Šmejkalce, Ondřejov

11 950 000 Kč

54 318 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Jaroslav Tykal
Realitní kancelář: Ing. Jaroslav Tykal - realitní makléř QARA
Realitní makléř: Ing. Jaroslav Tykal

Ing. Jaroslav Tykal

4.8

Prodej domu 94 m², pozemek 1263 m²Prodej domu 94 m², pozemek 1263 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 1263 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 1263 m²

Prodej domu 94 m², pozemek 1263 m²

Jankovice 131, Jankovice

1 550 000 Kč

16 489 Kč/m2

Prodej domu 84 m², pozemek 84 m²Prodej domu 84 m², pozemek 84 m²
Prodej domu 84 m², pozemek 84 m²
Prodej domu 84 m², pozemek 84 m²

Prodej domu 84 m², pozemek 84 m²

Dulánek, Brno

11 429 000 Kč

136 060 Kč/m2

Realitní makléř: Dagmar Wronská
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Dagmar Wronská

Dagmar Wronská

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej domu 160 m², pozemek 623 m²Prodej domu 160 m², pozemek 623 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 623 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 623 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 623 m²

Na Pískách, Dubňany

3 390 000 Kč

21 188 Kč/m2

Prodej zemědělské usedlosti 245 m², pozemek 13625 m²Prodej zemědělské usedlosti 245 m², pozemek 13625 m²
Prodej zemědělské usedlosti 245 m², pozemek 13625 m²
Prodej zemědělské usedlosti 245 m², pozemek 13625 m²

Prodej zemědělské usedlosti 245 m², pozemek 13625 m²

Vlčetín 15, Žirovnice

12 800 000 Kč

52 245 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 593 m²Prodej domu 150 m², pozemek 593 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 593 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 593 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 593 m²

Lukov, Úštěk

4 450 000 Kč

29 667 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Hanauer
Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Hanauer

Tomáš Hanauer

3.4

Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
1...909192...201

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 388 domů