Kontakt

Domy na prodej s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

639 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 150 m², pozemek 413 m²Prodej domu 150 m², pozemek 413 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 413 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 413 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 413 m²

Véska 75, Heřmanice u Oder

1 980 000 Kč

13 200 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 843 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 73 m², pozemek 677 m²Prodej domu 73 m², pozemek 677 m²
Prodej domu 73 m², pozemek 677 m²
Prodej domu 73 m², pozemek 677 m²

Prodej domu 73 m², pozemek 677 m²

Březí, Žinkovy

3 492 000 Kč

47 836 Kč/m2

Prodej domu 55 m², pozemek 205 m²Prodej domu 55 m², pozemek 205 m²
Prodej domu 55 m², pozemek 205 m²
Prodej domu 55 m², pozemek 205 m²

Prodej domu 55 m², pozemek 205 m²

Petrov, okres Blansko

1 490 000 Kč

1 190 000 Kč

21 636 Kč/m2

Prodej domu 260 m², pozemek 1436 m²Prodej domu 260 m², pozemek 1436 m²
Prodej domu 260 m², pozemek 1436 m²
Prodej domu 260 m², pozemek 1436 m²

Prodej domu 260 m², pozemek 1436 m²

Domašov 93, Bělá pod Pradědem

3 690 000 Kč

14 192 Kč/m2

Prodej domu 196 m², pozemek 828 m²Prodej domu 196 m², pozemek 828 m²
Prodej domu 196 m², pozemek 828 m²
Prodej domu 196 m², pozemek 828 m²

Prodej domu 196 m², pozemek 828 m²

Mariánské náměstí 75, Černovice

4 200 000 Kč

21 429 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 760 m²Prodej domu 150 m², pozemek 760 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 760 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 760 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 760 m²

Nádražní, Okříšky

4 300 000 Kč

28 667 Kč/m2

Prodej domu 25 m², pozemek 594 m²Prodej domu 25 m², pozemek 594 m²
Prodej domu 25 m², pozemek 594 m²
Prodej domu 25 m², pozemek 594 m²

Prodej domu 25 m², pozemek 594 m²

Hodonínská, Prušánky

4 990 000 Kč

4 750 000 Kč

190 000 Kč/m2

Prodej domu 190 m², pozemek 490 m²Prodej domu 190 m², pozemek 490 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 490 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 490 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 490 m²

Jimramov, okres Žďár nad Sázavou

2 990 000 Kč

15 737 Kč/m2

Prodej domu 95 m², pozemek 149 m²Prodej domu 95 m², pozemek 149 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 149 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 149 m²

Prodej domu 95 m², pozemek 149 m²

Strážov 186, Strážov

1 800 000 Kč

18 947 Kč/m2

Prodej domu 68 m²Prodej domu 68 m²
Prodej domu 68 m²
Prodej domu 68 m²

Prodej domu 68 m²

Jarní, Orlová

3 150 000 Kč

2 950 000 Kč

43 382 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Kriho
Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Realitní makléř: Radek Kriho

Radek Kriho

4.8

Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
1...373839...64

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 843 domů