Kontakt

Domy na prodej s cenou do 60 mil. Kč

Do 60 mil. Kč

2 051 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 80 m²Prodej domu 80 m²
Prodej domu 80 m²
Prodej domu 80 m²

Prodej domu 80 m²

Větrná 430, Králův Dvůr - Levín

9 490 000 Kč

8 990 000 Kč

112 375 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 602 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 500 m², pozemek 2695 m²Prodej domu 500 m², pozemek 2695 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 2695 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 2695 m²

Prodej domu 500 m², pozemek 2695 m²

Husova 284, Planá nad Lužnicí

19 800 000 Kč

39 600 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Kohoutová
Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Realitní makléř: Andrea Kohoutová

Andrea Kohoutová

4.9

Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Prodej domu 60 m², pozemek 709 m²Prodej domu 60 m², pozemek 709 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 709 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 709 m²

Prodej domu 60 m², pozemek 709 m²

Pod Nádražím, Chrást

5 100 000 Kč

4 950 000 Kč

82 500 Kč/m2

Prodej vily 140 m², pozemek 879 m²Prodej vily 140 m², pozemek 879 m²
Prodej vily 140 m², pozemek 879 m²
Prodej vily 140 m², pozemek 879 m²

Prodej vily 140 m², pozemek 879 m²

Klabalská I, Zlín

11 225 000 Kč

80 179 Kč/m2

Prodej domu 160 m², pozemek 1351 m²Prodej domu 160 m², pozemek 1351 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 1351 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 1351 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 1351 m²

Řečice, okres Žďár nad Sázavou

6 500 000 Kč

40 625 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 1235 m²Prodej domu 200 m², pozemek 1235 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 1235 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 1235 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 1235 m²

Hradecká, Staré Hradiště

7 900 000 Kč

39 500 Kč/m2

Prodej domu 63 m², pozemek 145 m²Prodej domu 63 m², pozemek 145 m²
Prodej domu 63 m², pozemek 145 m²
Prodej domu 63 m², pozemek 145 m²

Prodej domu 63 m², pozemek 145 m²

Starý Hrozenkov, okres Uherské Hradiště

700 000 Kč

11 111 Kč/m2

Prodej domu 147 m², pozemek 283 m²Prodej domu 147 m², pozemek 283 m²
Prodej domu 147 m², pozemek 283 m²
Prodej domu 147 m², pozemek 283 m²

Prodej domu 147 m², pozemek 283 m²

Husova, Mirovice

6 650 000 Kč

45 238 Kč/m2

Prodej domu 84 m², pozemek 327 m²Prodej domu 84 m², pozemek 327 m²
Prodej domu 84 m², pozemek 327 m²
Prodej domu 84 m², pozemek 327 m²

Prodej domu 84 m², pozemek 327 m²

Mrákotín 162, Mrákotín

3 650 000 Kč

3 190 000 Kč

37 976 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 624 m²Prodej domu 150 m², pozemek 624 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 624 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 624 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 624 m²

Stanislava Lolka, Zábřeh

7 490 000 Kč

49 933 Kč/m2

1...161162163...206

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 602 domů