Kontakt

Domy na prodej s cenou do 60 mil. Kč

Do 60 mil. Kč

2 050 nemovitostí

doporučené

Prodej domu, pozemek 666 m²Prodej domu, pozemek 666 m²
Prodej domu, pozemek 666 m²
Prodej domu, pozemek 666 m²

Prodej domu, pozemek 666 m²

Sportovců, Hať, Hať

5 690 000 Kč

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 599 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 100 m², pozemek 947 m²Prodej domu 100 m², pozemek 947 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 947 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 947 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 947 m²

Havlíčkova Borová, okres Havlíčkův Brod

3 400 000 Kč

34 000 Kč/m2

Prodej zemědělské usedlosti 725 m², pozemek 7880 m²Prodej zemědělské usedlosti 725 m², pozemek 7880 m²
Prodej zemědělské usedlosti 725 m², pozemek 7880 m²
Prodej zemědělské usedlosti 725 m², pozemek 7880 m²

Prodej zemědělské usedlosti 725 m², pozemek 7880 m²

Kosov 12, Bor

13 700 000 Kč

18 897 Kč/m2

Prodej domu 725 m², pozemek 7880 m²Prodej domu 725 m², pozemek 7880 m²
Prodej domu 725 m², pozemek 7880 m²
Prodej domu 725 m², pozemek 7880 m²

Prodej domu 725 m², pozemek 7880 m²

Kosov 12, Bor

13 700 000 Kč

18 897 Kč/m2

Prodej domu 191 m², pozemek 191 m²Prodej domu 191 m², pozemek 191 m²
Prodej domu 191 m², pozemek 191 m²
Prodej domu 191 m², pozemek 191 m²

Prodej domu 191 m², pozemek 191 m²

Hakenova 891, Velké Přílepy

13 990 000 Kč

73 246 Kč/m2

Prodej domu 446 m², pozemek 3990 m²Prodej domu 446 m², pozemek 3990 m²
Prodej domu 446 m², pozemek 3990 m²
Prodej domu 446 m², pozemek 3990 m²

Prodej domu 446 m², pozemek 3990 m²

Zahořany 78, Zahořany

16 490 000 Kč

36 973 Kč/m2

Prodej domu 157 m², pozemek 1639 m²Prodej domu 157 m², pozemek 1639 m²
Prodej domu 157 m², pozemek 1639 m²
Prodej domu 157 m², pozemek 1639 m²

Prodej domu 157 m², pozemek 1639 m²

Deštná, okres Blansko

3 990 000 Kč

25 414 Kč/m2

Prodej domu 216 m², pozemek 632 m²Prodej domu 216 m², pozemek 632 m²
Prodej domu 216 m², pozemek 632 m²
Prodej domu 216 m², pozemek 632 m²

Prodej domu 216 m², pozemek 632 m²

Plzeňská 1972, Varnsdorf

5 290 000 Kč

24 491 Kč/m2

Prodej domu 300 m², pozemek 1019 m²Prodej domu 300 m², pozemek 1019 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 1019 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 1019 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 1019 m²

Roveň ev. č. 15, Všelibice

19 900 000 Kč

66 333 Kč/m2

Prodej domu 279 m², pozemek 4500 m²Prodej domu 279 m², pozemek 4500 m²
Prodej domu 279 m², pozemek 4500 m²
Prodej domu 279 m², pozemek 4500 m²

Prodej domu 279 m², pozemek 4500 m²

Žlutava 361, Žlutava

26 500 000 Kč

94 982 Kč/m2

1...464748...205

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 599 domů