Kontakt

Domy na prodej s cenou do 60 mil. Kč

Do 60 mil. Kč

2 057 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 190 m², pozemek 490 m²Prodej domu 190 m², pozemek 490 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 490 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 490 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 490 m²

Jimramov, okres Žďár nad Sázavou

2 990 000 Kč

15 737 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 590 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 2133 m², pozemek 6094 m²Prodej domu 2133 m², pozemek 6094 m²
Prodej domu 2133 m², pozemek 6094 m²
Prodej domu 2133 m², pozemek 6094 m²

Prodej domu 2133 m², pozemek 6094 m²

Nové Mlýny 7, Přítluky

21 329 000 Kč

10 000 Kč/m2

Prodej domu 85 m², pozemek 300 m²Prodej domu 85 m², pozemek 300 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 300 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 300 m²

Prodej domu 85 m², pozemek 300 m²

Hořepník - Březina, okres Pelhřimov

5 250 000 Kč

61 765 Kč/m2

Prodej domu 306 m², pozemek 464 m²Prodej domu 306 m², pozemek 464 m²
Prodej domu 306 m², pozemek 464 m²
Prodej domu 306 m², pozemek 464 m²

Prodej domu 306 m², pozemek 464 m²

Jevišovka 98, Jevišovka

13 690 000 Kč

12 690 000 Kč

41 471 Kč/m2

Prodej domu 198 m², pozemek 896 m²Prodej domu 198 m², pozemek 896 m²
Prodej domu 198 m², pozemek 896 m²
Prodej domu 198 m², pozemek 896 m²

Prodej domu 198 m², pozemek 896 m²

Zelená, Čestlice

25 055 485 Kč

126 543 Kč/m2

Prodej domu 210 m², pozemek 1778 m²Prodej domu 210 m², pozemek 1778 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 1778 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 1778 m²

Prodej domu 210 m², pozemek 1778 m²

Kladky, okres Prostějov

5 990 000 Kč

28 524 Kč/m2

Prodej domu 101 m², pozemek 441 m²Prodej domu 101 m², pozemek 441 m²
Prodej domu 101 m², pozemek 441 m²
Prodej domu 101 m², pozemek 441 m²

Prodej domu 101 m², pozemek 441 m²

Hevlín 64, Hevlín

7 990 000 Kč

79 109 Kč/m2

Prodej domu 390 m², pozemek 2262 m²Prodej domu 390 m², pozemek 2262 m²
Prodej domu 390 m², pozemek 2262 m²
Prodej domu 390 m², pozemek 2262 m²

Prodej domu 390 m², pozemek 2262 m²

Hamerská, Kovářská

16 500 000 Kč

15 450 000 Kč

39 615 Kč/m2

Prodej domu 230 m², pozemek 945 m²Prodej domu 230 m², pozemek 945 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 945 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 945 m²

Prodej domu 230 m², pozemek 945 m²

Bohumilice 27, Kožlí

3 790 000 Kč

3 590 000 Kč

15 609 Kč/m2

Prodej domu 98 m², pozemek 1131 m²Prodej domu 98 m², pozemek 1131 m²
Prodej domu 98 m², pozemek 1131 m²
Prodej domu 98 m², pozemek 1131 m²

Prodej domu 98 m², pozemek 1131 m²

Adamov 83, Adamov

10 899 000 Kč

111 214 Kč/m2

1...606162...206

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 590 domů