Kontakt

Domy na prodej s cenou do 60 mil. Kč

Do 60 mil. Kč

2 054 nemovitostí

doporučené

Prodej domu, pozemek 856 m²Prodej domu, pozemek 856 m²
Prodej domu, pozemek 856 m²
Prodej domu, pozemek 856 m²

Prodej domu, pozemek 856 m²

Mohelnická, Úsov, Úsov

8 390 000 Kč

8 190 000 Kč

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 586 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 111 m², pozemek 228 m²Prodej domu 111 m², pozemek 228 m²
Prodej domu 111 m², pozemek 228 m²
Prodej domu 111 m², pozemek 228 m²

Prodej domu 111 m², pozemek 228 m²

21. dubna 515, Valtice

7 490 000 Kč

7 200 000 Kč

64 865 Kč/m2

Prodej domu 300 m², pozemek 571 m²Prodej domu 300 m², pozemek 571 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 571 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 571 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 571 m²

Nalžovy 59, Nalžovské Hory

2 650 000 Kč

2 150 000 Kč

7 167 Kč/m2

Prodej domu 130 m², pozemek 106 m²Prodej domu 130 m², pozemek 106 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 106 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 106 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 106 m²

Račice 24, Račice

3 150 000 Kč

24 231 Kč/m2

Prodej domu 147 m², pozemek 296 m²Prodej domu 147 m², pozemek 296 m²
Prodej domu 147 m², pozemek 296 m²
Prodej domu 147 m², pozemek 296 m²

Prodej domu 147 m², pozemek 296 m²

Sepekov, okres Písek

4 400 000 Kč

3 990 000 Kč

27 143 Kč/m2

Prodej zemědělské usedlosti 149 m², pozemek 1346 m²Prodej zemědělské usedlosti 149 m², pozemek 1346 m²
Prodej zemědělské usedlosti 149 m², pozemek 1346 m²
Prodej zemědělské usedlosti 149 m², pozemek 1346 m²

Prodej zemědělské usedlosti 149 m², pozemek 1346 m²

Vlkaneč - Přibyslavice, okres Kutná Hora

3 360 000 Kč

3 000 000 Kč

20 134 Kč/m2

Prodej domu 108 m², pozemek 357 m²Prodej domu 108 m², pozemek 357 m²
Prodej domu 108 m², pozemek 357 m²
Prodej domu 108 m², pozemek 357 m²

Prodej domu 108 m², pozemek 357 m²

Krásná Lípa 169, Šindelová

3 490 000 Kč

3 290 000 Kč

30 463 Kč/m2

Prodej domu 160 m², pozemek 540 m²Prodej domu 160 m², pozemek 540 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 540 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 540 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 540 m²

Na Vyhlídce, Studénka

6 499 000 Kč

5 990 000 Kč

37 438 Kč/m2

Prodej domu 210 m²Prodej domu 210 m²
Prodej domu 210 m²
Prodej domu 210 m²

Prodej domu 210 m²

Štěchovice, Praha-západ

18 700 000 Kč

17 200 000 Kč

81 905 Kč/m2

Prodej domu 160 m², pozemek 892 m²Prodej domu 160 m², pozemek 892 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 892 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 892 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 892 m²

Chodská, Rožnov pod Radhoštěm

10 890 000 Kč

68 063 Kč/m2

1...636465...206

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 586 domů