Kontakt

Domy na prodej s cenou do 60 mil. Kč

Do 60 mil. Kč

2 060 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 250 m²Prodej domu 250 m²
Prodej domu 250 m²
Prodej domu 250 m²

Prodej domu 250 m²

24, Stanovice

1 950 000 Kč

7 800 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 618 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 73 m², pozemek 1039 m²Prodej domu 73 m², pozemek 1039 m²
Prodej domu 73 m², pozemek 1039 m²
Prodej domu 73 m², pozemek 1039 m²

Prodej domu 73 m², pozemek 1039 m²

Žebětínek, Brno

6 590 000 Kč

90 274 Kč/m2

Prodej domu 365 m², pozemek 623 m²Prodej domu 365 m², pozemek 623 m²
Prodej domu 365 m², pozemek 623 m²
Prodej domu 365 m², pozemek 623 m²

Prodej domu 365 m², pozemek 623 m²

Rotenská 540, Praha 14 - Kyje

59 950 000 Kč

164 247 Kč/m2

Prodej domu 80 m², pozemek 869 m²Prodej domu 80 m², pozemek 869 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 869 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 869 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 869 m²

Otročiněves

4 990 000 Kč

62 375 Kč/m2

Prodej domu 350 m²Prodej domu 350 m²
Prodej domu 350 m²
Prodej domu 350 m²

Prodej domu 350 m²

Klimkovice, Ostrava-město

20 000 000 Kč

19 000 000 Kč

54 286 Kč/m2

Prodej domu 130 m², pozemek 1161 m²Prodej domu 130 m², pozemek 1161 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 1161 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 1161 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 1161 m²

Frýdštejn, okres Jablonec nad Nisou

6 090 000 Kč

46 846 Kč/m2

Prodej zemědělské usedlosti 200 m², pozemek 5497 m²Prodej zemědělské usedlosti 200 m², pozemek 5497 m²
Prodej zemědělské usedlosti 200 m², pozemek 5497 m²
Prodej zemědělské usedlosti 200 m², pozemek 5497 m²

Prodej zemědělské usedlosti 200 m², pozemek 5497 m²

Nebužely, okres Mělník

5 990 000 Kč

29 950 Kč/m2

Realitní makléř: Chantal Elexová
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Chantal Elexová

Chantal Elexová

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej domu 47 m², pozemek 538 m²Prodej domu 47 m², pozemek 538 m²
Prodej domu 47 m², pozemek 538 m²
Prodej domu 47 m², pozemek 538 m²

Prodej domu 47 m², pozemek 538 m²

Čisovice, okres Praha-západ

2 999 000 Kč

63 809 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Hunal
Realitní kancelář: Releven reality s.r.o.
Realitní makléř: Jaroslav Hunal

Jaroslav Hunal

4.7

Realitní kancelář: Releven reality s.r.o.
Prodej domu 94 m², pozemek 967 m²Prodej domu 94 m², pozemek 967 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 967 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 967 m²

Prodej domu 94 m², pozemek 967 m²

Bohutín, okres Příbram

4 190 000 Kč

44 574 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Větrovský
Realitní kancelář: RE/MAX Power 2
Realitní makléř: Radek Větrovský

Radek Větrovský

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Power 2
Prodej domu 148 m², pozemek 489 m²Prodej domu 148 m², pozemek 489 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 489 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 489 m²

Prodej domu 148 m², pozemek 489 m²

Olbramov 59, Horní Stropnice

4 900 000 Kč

33 108 Kč/m2

Realitní makléř: Romana Freyová
Realitní kancelář: ETAPA reality
Realitní makléř: Romana Freyová

Romana Freyová

4.8

Realitní kancelář: ETAPA reality
1...929394...206

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 618 domů