Kontakt

Domy na prodej s cenou do 85 mil. Kč

Do 85 mil. Kč

2 076 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 200 m², pozemek 766 m²Prodej domu 200 m², pozemek 766 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 766 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 766 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 766 m²

Kvasejovice 35, Sedlec-Prčice

5 200 000 Kč

4 500 000 Kč

22 500 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 609 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 250 m², pozemek 1172 m²Prodej domu 250 m², pozemek 1172 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 1172 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 1172 m²

Prodej domu 250 m², pozemek 1172 m²

Libušina 225/8, Liberec XIII-Nové Pavlovice

18 848 000 Kč

75 392 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Hák
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Martin Hák

Martin Hák

4.9

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej domu 90 m²Prodej domu 90 m²
Prodej domu 90 m²
Prodej domu 90 m²

Prodej domu 90 m²

Čechova 1072/54, Břeclav

3 300 000 Kč

36 667 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 2000 m²Prodej domu 100 m², pozemek 2000 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 2000 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 2000 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 2000 m²

Hustopeče nad Bečvou, okres Přerov

2 900 000 Kč

29 000 Kč/m2

Prodej zemědělské usedlosti 80 m², pozemek 2351 m²Prodej zemědělské usedlosti 80 m², pozemek 2351 m²
Prodej zemědělské usedlosti 80 m², pozemek 2351 m²
Prodej zemědělské usedlosti 80 m², pozemek 2351 m²

Prodej zemědělské usedlosti 80 m², pozemek 2351 m²

Černíkovice 69, Černíkovice

3 990 000 Kč

49 875 Kč/m2

Prodej domu 161 m², pozemek 306 m²Prodej domu 161 m², pozemek 306 m²
Prodej domu 161 m², pozemek 306 m²
Prodej domu 161 m², pozemek 306 m²

Prodej domu 161 m², pozemek 306 m²

Topolná, okres Uherské Hradiště

1 850 000 Kč

1 195 000 Kč

7 422 Kč/m2

Prodej domu 351 m², pozemek 454 m²Prodej domu 351 m², pozemek 454 m²
Prodej domu 351 m², pozemek 454 m²
Prodej domu 351 m², pozemek 454 m²

Prodej domu 351 m², pozemek 454 m²

Hlavní, Štěpánkovice

5 290 000 Kč

15 071 Kč/m2

Prodej domu 450 m², pozemek 1559 m²Prodej domu 450 m², pozemek 1559 m²
Prodej domu 450 m², pozemek 1559 m²
Prodej domu 450 m², pozemek 1559 m²

Prodej domu 450 m², pozemek 1559 m²

Dukelská, Podbořany

16 640 000 Kč

36 978 Kč/m2

Prodej domu 155 m², pozemek 902 m²Prodej domu 155 m², pozemek 902 m²
Prodej domu 155 m², pozemek 902 m²
Prodej domu 155 m², pozemek 902 m²

Prodej domu 155 m², pozemek 902 m²

Riegrova, Tišnov

15 999 000 Kč

14 490 000 Kč

93 484 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Ladislav Fajmon, MBA
Realitní kancelář: Reality Sedmička s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

4.5

Realitní kancelář: Reality Sedmička s.r.o.
Prodej domu 399 m²Prodej domu 399 m²
Prodej domu 399 m²
Prodej domu 399 m²

Prodej domu 399 m²

Dokoupilova 107/3, Ostrava - Stará Bělá

19 990 000 Kč

17 600 000 Kč

44 110 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek
Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek

Ing. Martin Sasínek

4.8

Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
1...193194195...208

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 609 domů