Kontakt

Domy na prodej s cenou do 87 mil. Kč

Do 87 mil. Kč

2 056 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 60 m², pozemek 523 m²Prodej domu 60 m², pozemek 523 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 523 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 523 m²

Prodej domu 60 m², pozemek 523 m²

Volfířov, okres Jindřichův Hradec

1 100 000 Kč

18 333 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 620 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 204 m², pozemek 1006 m²Prodej domu 204 m², pozemek 1006 m²
Prodej domu 204 m², pozemek 1006 m²
Prodej domu 204 m², pozemek 1006 m²

Prodej domu 204 m², pozemek 1006 m²

Dlouhá Lhota 126, Dlouhá Lhota

9 990 000 Kč

48 971 Kč/m2

Populární

Prodej domu 68 m², pozemek 239 m²Prodej domu 68 m², pozemek 239 m²
Prodej domu 68 m², pozemek 239 m²
Prodej domu 68 m², pozemek 239 m²

Prodej domu 68 m², pozemek 239 m²

Komenského, Šternberk

4 600 000 Kč

67 647 Kč/m2

Prodej vily 220 m², pozemek 949 m²Prodej vily 220 m², pozemek 949 m²
Prodej vily 220 m², pozemek 949 m²
Prodej vily 220 m², pozemek 949 m²

Prodej vily 220 m², pozemek 949 m²

Prašná, Varnsdorf

7 600 000 Kč

6 950 000 Kč

31 591 Kč/m2

Prodej domu 343 m², pozemek 1578 m²Prodej domu 343 m², pozemek 1578 m²
Prodej domu 343 m², pozemek 1578 m²
Prodej domu 343 m², pozemek 1578 m²

Prodej domu 343 m², pozemek 1578 m²

Kvasejovice 35, Sedlec-Prčice

8 190 000 Kč

7 000 000 Kč

20 408 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 909 m²Prodej domu 150 m², pozemek 909 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 909 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 909 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 909 m²

Skryje 106, Skryje

4 900 000 Kč

32 667 Kč/m2

Prodej domu 105 m², pozemek 1059 m²Prodej domu 105 m², pozemek 1059 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 1059 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 1059 m²

Prodej domu 105 m², pozemek 1059 m²

Častohostice 59, Častohostice

4 090 000 Kč

38 952 Kč/m2

Prodej domu 110 m²Prodej domu 110 m²
Prodej domu 110 m²
Prodej domu 110 m²

Prodej domu 110 m²

Žitavského 568, Praha - Zbraslav

5 990 000 Kč

54 455 Kč/m2

Prodej domu 60 m², pozemek 1406 m²Prodej domu 60 m², pozemek 1406 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 1406 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 1406 m²

Prodej domu 60 m², pozemek 1406 m²

Újezd u Tišnova 23, Újezd u Tišnova

2 600 000 Kč

43 333 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 754 m²Prodej domu 200 m², pozemek 754 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 754 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 754 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 754 m²

Ivaň 10, Ivaň

1 300 000 Kč

6 500 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Kořínek
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Petr Kořínek

Petr Kořínek

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
1...151617...206

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 620 domů