Kontakt

Domy na prodej s cenou do 87 mil. Kč

Do 87 mil. Kč

2 057 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 266 m², pozemek 1236 m²Prodej domu 266 m², pozemek 1236 m²
Prodej domu 266 m², pozemek 1236 m²
Prodej domu 266 m², pozemek 1236 m²

Prodej domu 266 m², pozemek 1236 m²

K Tišině 389, Řečany nad Labem

11 500 000 Kč

43 233 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Horák
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Miroslav Horák

Miroslav Horák

4.9

Realitní kancelář: M&M reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 607 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 205 m², pozemek 1157 m²Prodej domu 205 m², pozemek 1157 m²
Prodej domu 205 m², pozemek 1157 m²
Prodej domu 205 m², pozemek 1157 m²

Prodej domu 205 m², pozemek 1157 m²

Čistá, okres Mladá Boleslav

7 490 000 Kč

6 990 000 Kč

34 098 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Aleš Mriša
Realitní kancelář: Mgr. Aleš Mriša - realitní makléř
Realitní makléř: Mgr. Aleš Mriša

Mgr. Aleš Mriša

Realitní kancelář: Mgr. Aleš Mriša - realitní makléř
Prodej domu 96 m², pozemek 257 m²Prodej domu 96 m², pozemek 257 m²
Prodej domu 96 m², pozemek 257 m²
Prodej domu 96 m², pozemek 257 m²

Prodej domu 96 m², pozemek 257 m²

Paskovská 89/256, Ostrava - Hrabová

4 454 100 Kč

3 990 000 Kč

41 563 Kč/m2

Realitní makléř: Renáta Kunstová
Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Realitní makléř: Renáta Kunstová

Renáta Kunstová

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Prodej domu 340 m², pozemek 450 m²Prodej domu 340 m², pozemek 450 m²
Prodej domu 340 m², pozemek 450 m²
Prodej domu 340 m², pozemek 450 m²

Prodej domu 340 m², pozemek 450 m²

Budějovická 118, Jesenice

34 990 000 Kč

102 912 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Koucký
Realitní kancelář: Keller Williams Metropolitan
Realitní makléř: Jiří Koucký

Jiří Koucký

4.7

Realitní kancelář: Keller Williams Metropolitan
Prodej domu 300 m², pozemek 12289 m²Prodej domu 300 m², pozemek 12289 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 12289 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 12289 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 12289 m²

Zádolí 21, Zádolí

11 950 000 Kč

39 833 Kč/m2

Realitní makléř: Tereza Jílková
Realitní kancelář: Reality Jílková
Realitní makléř: Tereza Jílková

Tereza Jílková

5.0

Realitní kancelář: Reality Jílková
Prodej domu 65 m², pozemek 303 m²Prodej domu 65 m², pozemek 303 m²
Prodej domu 65 m², pozemek 303 m²
Prodej domu 65 m², pozemek 303 m²

Prodej domu 65 m², pozemek 303 m²

Závidkovice 10, Světlá nad Sázavou

1 690 000 Kč

26 000 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný
Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný

Radek Peřina, Adam Chlubný

4.8

Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
Prodej domu 67 m², pozemek 229 m²Prodej domu 67 m², pozemek 229 m²
Prodej domu 67 m², pozemek 229 m²
Prodej domu 67 m², pozemek 229 m²

Prodej domu 67 m², pozemek 229 m²

Drnovice, okres Vyškov

2 499 000 Kč

37 299 Kč/m2

Realitní makléř: Dagmar Wronská
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Dagmar Wronská

Dagmar Wronská

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej domu 124 m², pozemek 1420 m²Prodej domu 124 m², pozemek 1420 m²
Prodej domu 124 m², pozemek 1420 m²
Prodej domu 124 m², pozemek 1420 m²

Prodej domu 124 m², pozemek 1420 m²

Na Nábřeží 129, České Meziříčí

7 200 000 Kč

6 800 000 Kč

54 839 Kč/m2

Realitní makléř: Ivan Nikodým
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ivan Nikodým

Ivan Nikodým

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Prodej vily 174 m²Prodej vily 174 m²
Prodej vily 174 m²
Prodej vily 174 m²

Prodej vily 174 m²

Olivova, Říčany

24 800 000 Kč

142 529 Kč/m2

Realitní makléř: Richard Rolfes
Realitní kancelář: REALDOMUS s.r.o.
Realitní makléř: Richard Rolfes

Richard Rolfes

4.8

Realitní kancelář: REALDOMUS s.r.o.
Prodej domu 120 m², pozemek 837 m²Prodej domu 120 m², pozemek 837 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 837 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 837 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 837 m²

Česká Bělá 55, Česká Bělá

4 990 000 Kč

4 690 000 Kč

39 083 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný
Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný

Radek Peřina, Adam Chlubný

4.8

Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
1...262728...206

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 607 domů