Kontakt

Domy na prodej s cenou do 88 mil. Kč

Do 88 mil. Kč

2 004 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 220 m², pozemek 669 m²Prodej domu 220 m², pozemek 669 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 669 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 669 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 669 m²

K Nádraží, Dolní Lhota

7 999 999 Kč

36 364 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 382 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 167 m², pozemek 905 m²Prodej domu 167 m², pozemek 905 m²
Prodej domu 167 m², pozemek 905 m²
Prodej domu 167 m², pozemek 905 m²

Prodej domu 167 m², pozemek 905 m²

Český Herálec 565, Herálec

6 749 000 Kč

40 413 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Ladislav Fajmon, MBA
Realitní kancelář: Reality Sedmička s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

4.5

Realitní kancelář: Reality Sedmička s.r.o.
Prodej domu 200 m², pozemek 326 m²Prodej domu 200 m², pozemek 326 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 326 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 326 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 326 m²

Lužická 43, Česká Kamenice - Horní Kamenice

1 249 000 Kč

6 245 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Fodor
Realitní kancelář: Tomáš Fodor Reality jinak
Realitní makléř: Tomáš Fodor

Tomáš Fodor

5.0

Realitní kancelář: Tomáš Fodor Reality jinak

Populární

Prodej domu 93 m², pozemek 757 m²Prodej domu 93 m², pozemek 757 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 757 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 757 m²

Prodej domu 93 m², pozemek 757 m²

Pustějov 340, Pustějov

8 970 000 Kč

96 452 Kč/m2

Populární

Prodej domu 285 m², pozemek 1092 m²Prodej domu 285 m², pozemek 1092 m²
Prodej domu 285 m², pozemek 1092 m²
Prodej domu 285 m², pozemek 1092 m²

Prodej domu 285 m², pozemek 1092 m²

Mírová, Havlíčkův Brod

7 490 000 Kč

26 281 Kč/m2

Populární

Prodej domu 170 m²Prodej domu 170 m²
Prodej domu 170 m²
Prodej domu 170 m²

Prodej domu 170 m²

Kúty, Frýdlant nad Ostravicí

4 000 000 Kč

23 529 Kč/m2

Populární

Prodej domu 117 m², pozemek 277 m²Prodej domu 117 m², pozemek 277 m²
Prodej domu 117 m², pozemek 277 m²
Prodej domu 117 m², pozemek 277 m²

Prodej domu 117 m², pozemek 277 m²

Otovická, Karlovy Vary

5 250 000 Kč

4 800 000 Kč

41 026 Kč/m2

Populární

Prodej domu 130 m², pozemek 466 m²Prodej domu 130 m², pozemek 466 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 466 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 466 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 466 m²

Božice, okres Znojmo

4 000 000 Kč

3 900 000 Kč

30 000 Kč/m2

Populární

Prodej projektu 104 m², pozemek 1050 m²Prodej projektu 104 m², pozemek 1050 m²
Prodej projektu 104 m², pozemek 1050 m²
Prodej projektu 104 m², pozemek 1050 m²

Prodej projektu 104 m², pozemek 1050 m²

Ostrov, okres Karlovy Vary

7 679 500 Kč

73 841 Kč/m2

Prodej domu 320 m², pozemek 832 m²Prodej domu 320 m², pozemek 832 m²
Prodej domu 320 m², pozemek 832 m²
Prodej domu 320 m², pozemek 832 m²

Prodej domu 320 m², pozemek 832 m²

Maková 1053, Šestajovice

31 620 000 Kč

98 813 Kč/m2

1...111213...201

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 382 domů