Kontakt

Domy na prodej s cenou do 88 mil. Kč

Do 88 mil. Kč

2 028 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 70 m², pozemek 579 m²Prodej domu 70 m², pozemek 579 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 579 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 579 m²

Prodej domu 70 m², pozemek 579 m²

Otvovice, okres Kladno

6 900 000 Kč

4 990 000 Kč

71 286 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 497 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 179 m²Prodej domu 179 m²
Prodej domu 179 m²
Prodej domu 179 m²

Prodej domu 179 m²

41, Poličná

3 990 000 Kč

3 890 000 Kč

21 732 Kč/m2

Prodej domu 65 m², pozemek 413 m²Prodej domu 65 m², pozemek 413 m²
Prodej domu 65 m², pozemek 413 m²
Prodej domu 65 m², pozemek 413 m²

Prodej domu 65 m², pozemek 413 m²

Rohozná, okres Svitavy

1 321 000 Kč

1 180 000 Kč

18 154 Kč/m2

Prodej domu 452 m², pozemek 5700 m²Prodej domu 452 m², pozemek 5700 m²
Prodej domu 452 m², pozemek 5700 m²
Prodej domu 452 m², pozemek 5700 m²

Prodej domu 452 m², pozemek 5700 m²

Benecko, okres Semily

2 950 000 Kč

6 527 Kč/m2

Prodej domu 51 m², pozemek 1149 m²Prodej domu 51 m², pozemek 1149 m²
Prodej domu 51 m², pozemek 1149 m²
Prodej domu 51 m², pozemek 1149 m²

Prodej domu 51 m², pozemek 1149 m²

Dolní Libochová 9, Dolní Libochová

2 090 000 Kč

40 980 Kč/m2

Prodej vily 200 m², pozemek 660 m²Prodej vily 200 m², pozemek 660 m²
Prodej vily 200 m², pozemek 660 m²
Prodej vily 200 m², pozemek 660 m²

Prodej vily 200 m², pozemek 660 m²

Witthanova, Včelná

11 477 700 Kč

10 977 700 Kč

54 889 Kč/m2

Prodej domu 83 m²Prodej domu 83 m²
Prodej domu 83 m²
Prodej domu 83 m²

Prodej domu 83 m²

Domanín, Jindřichův Hradec

5 300 000 Kč

63 855 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 950 m²Prodej domu 100 m², pozemek 950 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 950 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 950 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 950 m²

Kostelany, okres Kroměříž

3 200 000 Kč

2 990 000 Kč

29 900 Kč/m2

Prodej domu 280 m², pozemek 4521 m²Prodej domu 280 m², pozemek 4521 m²
Prodej domu 280 m², pozemek 4521 m²
Prodej domu 280 m², pozemek 4521 m²

Prodej domu 280 m², pozemek 4521 m²

Petrovice u Karviné, okres Karviná

5 190 000 Kč

4 699 000 Kč

16 782 Kč/m2

Prodej domu 130 m², pozemek 270 m²Prodej domu 130 m², pozemek 270 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 270 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 270 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 270 m²

Plzeňská, Plzeň

11 900 000 Kč

91 538 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info
1...181920...203

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 497 domů