Kontakt

Domy na prodej s cenou do 88 mil. Kč

Do 88 mil. Kč

2 030 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 177 m², pozemek 433 m²Prodej domu 177 m², pozemek 433 m²
Prodej domu 177 m², pozemek 433 m²
Prodej domu 177 m², pozemek 433 m²

Prodej domu 177 m², pozemek 433 m²

Lipová 477, Žlutice

7 900 000 Kč

5 200 000 Kč

29 379 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Klimešová
Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Realitní makléř: Jana Klimešová

Jana Klimešová

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 549 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 307 m², pozemek 854 m²Prodej domu 307 m², pozemek 854 m²
Prodej domu 307 m², pozemek 854 m²
Prodej domu 307 m², pozemek 854 m²

Prodej domu 307 m², pozemek 854 m²

Vlkošská 838, Vracov

11 135 250 Kč

10 605 000 Kč

34 544 Kč/m2

Realitní makléř: Pavlína Petrécsová
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Pavlína Petrécsová

Pavlína Petrécsová

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej domu 115 m², pozemek 427 m²Prodej domu 115 m², pozemek 427 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 427 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 427 m²

Prodej domu 115 m², pozemek 427 m²

Mistra Martina, Volyně

1 980 000 Kč

1 880 000 Kč

16 348 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej domu 261 m², pozemek 799 m²Prodej domu 261 m², pozemek 799 m²
Prodej domu 261 m², pozemek 799 m²
Prodej domu 261 m², pozemek 799 m²

Prodej domu 261 m², pozemek 799 m²

Modletice 123, Modletice

18 720 000 Kč

71 724 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Vojnarová
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Michaela Vojnarová

Michaela Vojnarová

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej domu 234 m², pozemek 527 m²Prodej domu 234 m², pozemek 527 m²
Prodej domu 234 m², pozemek 527 m²
Prodej domu 234 m², pozemek 527 m²

Prodej domu 234 m², pozemek 527 m²

Družstevní 85, Ondřejov

20 000 000 Kč

12 000 000 Kč

51 282 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Linda Schumpeter
Realitní kancelář: CENTURY 21 Villa 4Human
Realitní makléř: Ing. Linda Schumpeter

Ing. Linda Schumpeter

Realitní kancelář: CENTURY 21 Villa 4Human
Prodej domu 217 m², pozemek 410 m²Prodej domu 217 m², pozemek 410 m²
Prodej domu 217 m², pozemek 410 m²
Prodej domu 217 m², pozemek 410 m²

Prodej domu 217 m², pozemek 410 m²

Újezd, okres Zlín

4 560 000 Kč

3 650 000 Kč

16 820 Kč/m2

Realitní makléř: Matyáš Paulík
Realitní kancelář: RE/MAX Via
Realitní makléř: Matyáš Paulík

Matyáš Paulík

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX Via
Prodej domu 160 m², pozemek 376 m²Prodej domu 160 m², pozemek 376 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 376 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 376 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 376 m²

Sibiřská 343, Jindřichův Hradec III

6 990 000 Kč

6 690 000 Kč

41 813 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej domu 146 m², pozemek 775 m²Prodej domu 146 m², pozemek 775 m²
Prodej domu 146 m², pozemek 775 m²
Prodej domu 146 m², pozemek 775 m²

Prodej domu 146 m², pozemek 775 m²

Boženy Němcové, Stříbro

6 299 000 Kč

43 144 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Prodej domu 179 m², pozemek 839 m²Prodej domu 179 m², pozemek 839 m²
Prodej domu 179 m², pozemek 839 m²
Prodej domu 179 m², pozemek 839 m²

Prodej domu 179 m², pozemek 839 m²

Zahradní 1258, Ledeč nad Sázavou - Horní Ledeč

8 990 000 Kč

7 990 000 Kč

44 637 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej domu 145 m², pozemek 120 m²Prodej domu 145 m², pozemek 120 m²
Prodej domu 145 m², pozemek 120 m²
Prodej domu 145 m², pozemek 120 m²

Prodej domu 145 m², pozemek 120 m²

Březová 1455/38, Praha 8 - Kobylisy

15 900 000 Kč

15 250 000 Kč

105 172 Kč/m2

Realitní makléř: Josef Vencovský
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Josef Vencovský

Josef Vencovský

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
1...333435...203

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 549 domů