Kontakt

Domy na prodej s cenou do 9 mil. Kč

Do 9 mil. Kč

1 308 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 250 m², pozemek 1046 m²Prodej domu 250 m², pozemek 1046 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 1046 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 1046 m²

Prodej domu 250 m², pozemek 1046 m²

Na Strážkách 474, Veselí nad Lužnicí I

7 950 000 Kč

6 980 000 Kč

27 920 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Holub
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Jan Holub

Jan Holub

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 708 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 80 m²Prodej domu 80 m²
Prodej domu 80 m²
Prodej domu 80 m²

Prodej domu 80 m²

Větrná 430, Králův Dvůr - Levín

9 490 000 Kč

8 990 000 Kč

112 375 Kč/m2

Prodej domu 60 m², pozemek 709 m²Prodej domu 60 m², pozemek 709 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 709 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 709 m²

Prodej domu 60 m², pozemek 709 m²

Pod Nádražím, Chrást

5 100 000 Kč

4 950 000 Kč

82 500 Kč/m2

Prodej domu 160 m², pozemek 1351 m²Prodej domu 160 m², pozemek 1351 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 1351 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 1351 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 1351 m²

Řečice, okres Žďár nad Sázavou

6 500 000 Kč

40 625 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 1235 m²Prodej domu 200 m², pozemek 1235 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 1235 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 1235 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 1235 m²

Hradecká, Staré Hradiště

7 900 000 Kč

39 500 Kč/m2

Prodej domu 63 m², pozemek 145 m²Prodej domu 63 m², pozemek 145 m²
Prodej domu 63 m², pozemek 145 m²
Prodej domu 63 m², pozemek 145 m²

Prodej domu 63 m², pozemek 145 m²

Starý Hrozenkov, okres Uherské Hradiště

700 000 Kč

11 111 Kč/m2

Prodej domu 147 m², pozemek 283 m²Prodej domu 147 m², pozemek 283 m²
Prodej domu 147 m², pozemek 283 m²
Prodej domu 147 m², pozemek 283 m²

Prodej domu 147 m², pozemek 283 m²

Husova, Mirovice

6 650 000 Kč

45 238 Kč/m2

Prodej domu 216 m², pozemek 610 m²Prodej domu 216 m², pozemek 610 m²
Prodej domu 216 m², pozemek 610 m²
Prodej domu 216 m², pozemek 610 m²

Prodej domu 216 m², pozemek 610 m²

Opavská 118/5, Bolatice

6 600 000 Kč

6 330 000 Kč

29 306 Kč/m2

Prodej domu 84 m², pozemek 327 m²Prodej domu 84 m², pozemek 327 m²
Prodej domu 84 m², pozemek 327 m²
Prodej domu 84 m², pozemek 327 m²

Prodej domu 84 m², pozemek 327 m²

Mrákotín 162, Mrákotín

3 650 000 Kč

3 190 000 Kč

37 976 Kč/m2

Prodej domu 160 m², pozemek 1128 m²Prodej domu 160 m², pozemek 1128 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 1128 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 1128 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 1128 m²

Dolní Bukovsko, okres České Budějovice

4 850 000 Kč

30 313 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Mynář
Realitní kancelář: MYNARO
Realitní makléř: Martin Mynář

Martin Mynář

Realitní kancelář: MYNARO
1...101102103...131

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 708 domů