Kontakt

Domy na prodej s cenou do 9 mil. Kč

Do 9 mil. Kč

1 313 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 120 m², pozemek 770 m²Prodej domu 120 m², pozemek 770 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 770 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 770 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 770 m²

Hošťálkovy 88, Hošťálkovy

3 900 000 Kč

32 500 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 728 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 500 m², pozemek 2856 m²Prodej domu 500 m², pozemek 2856 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 2856 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 2856 m²

Prodej domu 500 m², pozemek 2856 m²

Hrudkov 2, Vyšší Brod

8 850 000 Kč

17 700 Kč/m2

Prodej domu 80 m², pozemek 992 m²Prodej domu 80 m², pozemek 992 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 992 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 992 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 992 m²

Dolní Slověnice 11, Lišov

4 200 000 Kč

3 690 000 Kč

46 125 Kč/m2

Prodej domu 99 m², pozemek 2088 m²Prodej domu 99 m², pozemek 2088 m²
Prodej domu 99 m², pozemek 2088 m²
Prodej domu 99 m², pozemek 2088 m²

Prodej domu 99 m², pozemek 2088 m²

Březí, Zhoř

5 990 000 Kč

5 690 000 Kč

57 475 Kč/m2

Prodej domu 214 m²Prodej domu 214 m²
Prodej domu 214 m²
Prodej domu 214 m²

Prodej domu 214 m²

20, Slatiňany

5 990 000 Kč

5 690 000 Kč

26 589 Kč/m2

Prodej domu 187 m², pozemek 819 m²Prodej domu 187 m², pozemek 819 m²
Prodej domu 187 m², pozemek 819 m²
Prodej domu 187 m², pozemek 819 m²

Prodej domu 187 m², pozemek 819 m²

Na Křižovatce, Králíky

7 249 000 Kč

38 765 Kč/m2

Prodej domu 115 m², pozemek 513 m²Prodej domu 115 m², pozemek 513 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 513 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 513 m²

Prodej domu 115 m², pozemek 513 m²

5. května, Teplice

7 695 000 Kč

6 995 000 Kč

60 826 Kč/m2

Realitní makléř: Vladislav Poživil
Realitní kancelář: Molík reality
Realitní makléř: Vladislav Poživil

Vladislav Poživil

4.5

Realitní kancelář: Molík reality
Prodej domu 154 m², pozemek 655 m²Prodej domu 154 m², pozemek 655 m²
Prodej domu 154 m², pozemek 655 m²
Prodej domu 154 m², pozemek 655 m²

Prodej domu 154 m², pozemek 655 m²

Na Bochetě, Mořkov

1 790 000 Kč

11 623 Kč/m2

Prodej domu 115 m², pozemek 1471 m²Prodej domu 115 m², pozemek 1471 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 1471 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 1471 m²

Prodej domu 115 m², pozemek 1471 m²

Hajnice 120, Hajnice

6 999 000 Kč

60 861 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kozák
Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Jan Kozák

Jan Kozák

4.7

Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.
Prodej domu 240 m², pozemek 867 m²Prodej domu 240 m², pozemek 867 m²
Prodej domu 240 m², pozemek 867 m²
Prodej domu 240 m², pozemek 867 m²

Prodej domu 240 m², pozemek 867 m²

Černuc, okres Kladno

7 490 000 Kč

6 950 000 Kč

28 958 Kč/m2

1...108109110...132

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 728 domů