Kontakt

Domy na prodej s cenou do 9 mil. Kč

Do 9 mil. Kč

1 309 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 244 m², pozemek 792 m²Prodej domu 244 m², pozemek 792 m²
Prodej domu 244 m², pozemek 792 m²
Prodej domu 244 m², pozemek 792 m²

Prodej domu 244 m², pozemek 792 m²

Antonína Slavíčka, Luhačovice

9 900 000 Kč

8 990 000 Kč

36 844 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Minarik
Realitní kancelář: Assetio Home s.r.o.
Realitní makléř: Jan Minarik

Jan Minarik

Realitní kancelář: Assetio Home s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 725 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 90 m², pozemek 238 m²Prodej domu 90 m², pozemek 238 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 238 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 238 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 238 m²

Komenského 639, Moravské Budějovice

3 990 000 Kč

3 600 000 Kč

40 000 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný
Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný

Radek Peřina, Adam Chlubný

4.8

Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
Prodej domu 185 m², pozemek 248 m²Prodej domu 185 m², pozemek 248 m²
Prodej domu 185 m², pozemek 248 m²
Prodej domu 185 m², pozemek 248 m²

Prodej domu 185 m², pozemek 248 m²

2. polské armády 1457/6a, Děčín I-Děčín

3 990 000 Kč

3 690 000 Kč

19 946 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej domu 139 m², pozemek 1435 m²Prodej domu 139 m², pozemek 1435 m²
Prodej domu 139 m², pozemek 1435 m²
Prodej domu 139 m², pozemek 1435 m²

Prodej domu 139 m², pozemek 1435 m²

Rožmitál na Šumavě ev. č. 5, Rožmitál na Šumavě

5 320 000 Kč

38 273 Kč/m2

Prodej domu 351 m², pozemek 991 m²Prodej domu 351 m², pozemek 991 m²
Prodej domu 351 m², pozemek 991 m²
Prodej domu 351 m², pozemek 991 m²

Prodej domu 351 m², pozemek 991 m²

Dobřenice 36, Dobřenice

3 950 000 Kč

11 254 Kč/m2

Realitní makléř: Radmila Kalužná
Realitní kancelář: NEXT REALITY PROPERTY
Realitní makléř: Radmila Kalužná

Radmila Kalužná

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY PROPERTY
Prodej domu 167 m², pozemek 289 m²Prodej domu 167 m², pozemek 289 m²
Prodej domu 167 m², pozemek 289 m²
Prodej domu 167 m², pozemek 289 m²

Prodej domu 167 m², pozemek 289 m²

Stráž, Stráž

2 850 000 Kč

2 795 000 Kč

16 737 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 2250 m²Prodej domu 200 m², pozemek 2250 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 2250 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 2250 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 2250 m²

Třemešné 63, Třemešné

3 100 000 Kč

15 500 Kč/m2

Prodej domu 157 m²Prodej domu 157 m²
Prodej domu 157 m²
Prodej domu 157 m²

Prodej domu 157 m²

Ostravice 1

8 499 000 Kč

6 999 000 Kč

44 580 Kč/m2

Prodej domu 110 m², pozemek 252 m²Prodej domu 110 m², pozemek 252 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 252 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 252 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 252 m²

Moravská Nová Ves, okres Břeclav

3 350 000 Kč

2 990 000 Kč

27 182 Kč/m2

Prodej domu 68 m²Prodej domu 68 m²
Prodej domu 68 m²
Prodej domu 68 m²

Prodej domu 68 m²

Dlouhá, Šenov

6 300 000 Kč

6 100 000 Kč

89 706 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Sikora
Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Realitní makléř: Jiří Sikora

Jiří Sikora

4.8

Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
1...111112113...131

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 725 domů