Kontakt

Domy na prodej s cenou do 9 mil. Kč

Do 9 mil. Kč

1 297 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 279 m², pozemek 499 m²Prodej domu 279 m², pozemek 499 m²
Prodej domu 279 m², pozemek 499 m²
Prodej domu 279 m², pozemek 499 m²

Prodej domu 279 m², pozemek 499 m²

Vodní důl, Vřesina

5 949 000 Kč

5 499 000 Kč

19 710 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 652 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 175 m², pozemek 1121 m²Prodej domu 175 m², pozemek 1121 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 1121 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 1121 m²

Prodej domu 175 m², pozemek 1121 m²

Vrbice, Vetlá

10 200 000 Kč

8 500 000 Kč

48 571 Kč/m2

Prodej domu 260 m²Prodej domu 260 m²
Prodej domu 260 m²
Prodej domu 260 m²

Prodej domu 260 m²

Záhumní 869/51, Břeclav - Poštorná

8 990 000 Kč

8 790 000 Kč

33 808 Kč/m2

Prodej domu 248 m², pozemek 257 m²Prodej domu 248 m², pozemek 257 m²
Prodej domu 248 m², pozemek 257 m²
Prodej domu 248 m², pozemek 257 m²

Prodej domu 248 m², pozemek 257 m²

Žitavská, Cvikov

4 190 000 Kč

3 690 000 Kč

14 879 Kč/m2

Realitní makléř: Maxim Sedláček
Realitní kancelář: S&L a partners
Realitní makléř: Maxim Sedláček

Maxim Sedláček

4.8

Realitní kancelář: S&L a partners
Prodej domu 90 m², pozemek 277 m²Prodej domu 90 m², pozemek 277 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 277 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 277 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 277 m²

Zahradní, Šanov

2 660 000 Kč

29 556 Kč/m2

Prodej domu 135 m², pozemek 739 m²Prodej domu 135 m², pozemek 739 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 739 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 739 m²

Prodej domu 135 m², pozemek 739 m²

Velký Ořechov 95, Velký Ořechov

1 790 000 Kč

1 490 000 Kč

11 037 Kč/m2

Prodej domu 121 m², pozemek 145 m²Prodej domu 121 m², pozemek 145 m²
Prodej domu 121 m², pozemek 145 m²
Prodej domu 121 m², pozemek 145 m²

Prodej domu 121 m², pozemek 145 m²

Kostice

7 990 000 Kč

66 033 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Krist
Realitní kancelář: Dáme domov
Realitní makléř: Roman Krist

Roman Krist

4.8

Realitní kancelář: Dáme domov
Prodej domu 190 m², pozemek 741 m²Prodej domu 190 m², pozemek 741 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 741 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 741 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 741 m²

Myšenec 40, Protivín

6 690 000 Kč

6 490 000 Kč

34 158 Kč/m2

Prodej domu 64 m², pozemek 122 m²Prodej domu 64 m², pozemek 122 m²
Prodej domu 64 m², pozemek 122 m²
Prodej domu 64 m², pozemek 122 m²

Prodej domu 64 m², pozemek 122 m²

Třebelovice 63, Třebelovice

1 900 000 Kč

1 190 000 Kč

18 594 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Krupica
Realitní kancelář: RE/MAX A-City
Realitní makléř: Miroslav Krupica

Miroslav Krupica

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX A-City
Prodej domu 132 m², pozemek 1443 m²Prodej domu 132 m², pozemek 1443 m²
Prodej domu 132 m², pozemek 1443 m²
Prodej domu 132 m², pozemek 1443 m²

Prodej domu 132 m², pozemek 1443 m²

Vlkovická 223, Štěpánovice

8 400 000 Kč

7 990 000 Kč

60 530 Kč/m2

Realitní makléř: Jindřich Svačina
Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Realitní makléř: Jindřich Svačina

Jindřich Svačina

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
1...115116117...130

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 652 domů