Kontakt

Domy na prodej s cenou do 9 mil. Kč

Do 9 mil. Kč

1 290 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 156 m², pozemek 440 m²Prodej domu 156 m², pozemek 440 m²
Prodej domu 156 m², pozemek 440 m²
Prodej domu 156 m², pozemek 440 m²

Prodej domu 156 m², pozemek 440 m²

Nejdek, okres Karlovy Vary

5 150 000 Kč

33 013 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 649 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 198 m², pozemek 111 m²Prodej domu 198 m², pozemek 111 m²
Prodej domu 198 m², pozemek 111 m²
Prodej domu 198 m², pozemek 111 m²

Prodej domu 198 m², pozemek 111 m²

Odboje 450, Sokolov

4 500 000 Kč

3 790 000 Kč

19 141 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 766 m²Prodej domu 200 m², pozemek 766 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 766 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 766 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 766 m²

Kvasejovice 35, Sedlec-Prčice

5 200 000 Kč

4 500 000 Kč

22 500 Kč/m2

Prodej domu 90 m²Prodej domu 90 m²
Prodej domu 90 m²
Prodej domu 90 m²

Prodej domu 90 m²

Čechova 1072/54, Břeclav

3 300 000 Kč

36 667 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 2000 m²Prodej domu 100 m², pozemek 2000 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 2000 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 2000 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 2000 m²

Hustopeče nad Bečvou, okres Přerov

2 900 000 Kč

29 000 Kč/m2

Prodej domu 160 m², pozemek 2046 m²Prodej domu 160 m², pozemek 2046 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 2046 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 2046 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 2046 m²

V Dibří, Hudlice

8 800 000 Kč

7 900 000 Kč

49 375 Kč/m2

Prodej domu 46 m², pozemek 1869 m²Prodej domu 46 m², pozemek 1869 m²
Prodej domu 46 m², pozemek 1869 m²
Prodej domu 46 m², pozemek 1869 m²

Prodej domu 46 m², pozemek 1869 m²

U Čermenského lesíka ev. č. 31, Staňkov II

3 500 000 Kč

3 300 000 Kč

71 739 Kč/m2

Prodej zemědělské usedlosti 80 m², pozemek 2351 m²Prodej zemědělské usedlosti 80 m², pozemek 2351 m²
Prodej zemědělské usedlosti 80 m², pozemek 2351 m²
Prodej zemědělské usedlosti 80 m², pozemek 2351 m²

Prodej zemědělské usedlosti 80 m², pozemek 2351 m²

Černíkovice 69, Černíkovice

3 990 000 Kč

49 875 Kč/m2

Prodej domu 161 m², pozemek 306 m²Prodej domu 161 m², pozemek 306 m²
Prodej domu 161 m², pozemek 306 m²
Prodej domu 161 m², pozemek 306 m²

Prodej domu 161 m², pozemek 306 m²

Topolná, okres Uherské Hradiště

1 850 000 Kč

1 195 000 Kč

7 422 Kč/m2

Prodej domu 351 m², pozemek 454 m²Prodej domu 351 m², pozemek 454 m²
Prodej domu 351 m², pozemek 454 m²
Prodej domu 351 m², pozemek 454 m²

Prodej domu 351 m², pozemek 454 m²

Hlavní, Štěpánkovice

5 290 000 Kč

15 071 Kč/m2

1...118119120...129

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 649 domů