Kontakt

Domy na prodej s cenou do 9 mil. Kč

Do 9 mil. Kč

1 310 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 136 m², pozemek 660 m²Prodej domu 136 m², pozemek 660 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 660 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 660 m²

Prodej domu 136 m², pozemek 660 m²

Nová Ves u Jarošova 20, Nová Ves u Jarošova

3 500 000 Kč

3 100 000 Kč

22 794 Kč/m2

Realitní makléř: Alice Müllerová
Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Realitní makléř: Alice Müllerová

Alice Müllerová

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 725 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 125 m², pozemek 1982 m²Prodej domu 125 m², pozemek 1982 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 1982 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 1982 m²

Prodej domu 125 m², pozemek 1982 m²

Stříbro - Otročín, okres Tachov

6 950 000 Kč

55 600 Kč/m2

Realitní makléř: David Choc
Realitní kancelář: PTF reality
Realitní makléř: David Choc

David Choc

4.4

Realitní kancelář: PTF reality
Prodej domu 130 m², pozemek 334 m²Prodej domu 130 m², pozemek 334 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 334 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 334 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 334 m²

Vrátkov, okres Kolín

8 500 000 Kč

65 385 Kč/m2

Realitní makléř: Chantal Elexová
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Chantal Elexová

Chantal Elexová

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej domu 61 m², pozemek 121 m²Prodej domu 61 m², pozemek 121 m²
Prodej domu 61 m², pozemek 121 m²
Prodej domu 61 m², pozemek 121 m²

Prodej domu 61 m², pozemek 121 m²

Krahulov 67, Krahulov

3 500 000 Kč

3 190 000 Kč

52 295 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Krupica
Realitní kancelář: RE/MAX A-City
Realitní makléř: Miroslav Krupica

Miroslav Krupica

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX A-City
Prodej domu 80 m², pozemek 547 m²Prodej domu 80 m², pozemek 547 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 547 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 547 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 547 m²

Ke Kapličce, Kuchařovice

3 690 000 Kč

46 125 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslava Heverová
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Miroslava Heverová

Miroslava Heverová

5.0

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej domu 200 m², pozemek 213 m²Prodej domu 200 m², pozemek 213 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 213 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 213 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 213 m²

Stráž nad Ohří 55, Stráž nad Ohří

5 500 000 Kč

4 900 000 Kč

24 500 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Klimešová
Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Realitní makléř: Jana Klimešová

Jana Klimešová

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Prodej domu 150 m², pozemek 1174 m²Prodej domu 150 m², pozemek 1174 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1174 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1174 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 1174 m²

Pivovarská 538, Teplá

5 750 000 Kč

38 333 Kč/m2

Realitní makléř: Richard Kavina
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Richard Kavina

Richard Kavina

4.8

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej domu 130 m², pozemek 510 m²Prodej domu 130 m², pozemek 510 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 510 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 510 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 510 m²

Střížov 17, Chotěboř

3 990 000 Kč

3 790 000 Kč

29 154 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný
Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný

Radek Peřina, Adam Chlubný

4.8

Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
Prodej domu 200 m², pozemek 206 m²Prodej domu 200 m², pozemek 206 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 206 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 206 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 206 m²

Žižkovo Pole 120, Žižkovo Pole

4 490 000 Kč

4 390 000 Kč

21 950 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný
Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný

Radek Peřina, Adam Chlubný

4.8

Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
Prodej domu 111 m², pozemek 169 m²Prodej domu 111 m², pozemek 169 m²
Prodej domu 111 m², pozemek 169 m²
Prodej domu 111 m², pozemek 169 m²

Prodej domu 111 m², pozemek 169 m²

Husova, Drnholec

4 772 250 Kč

3 977 000 Kč

35 829 Kč/m2

Realitní makléř: Pavlína Petrécsová
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Pavlína Petrécsová

Pavlína Petrécsová

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
1...192021...131

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 725 domů