Kontakt

Domy na prodej s cenou do 9 mil. Kč

Do 9 mil. Kč

1 318 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 116 m², pozemek 849 m²Prodej domu 116 m², pozemek 849 m²
Prodej domu 116 m², pozemek 849 m²
Prodej domu 116 m², pozemek 849 m²

Prodej domu 116 m², pozemek 849 m²

Dobropolská, Kouřim

8 200 000 Kč

7 800 000 Kč

67 241 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 781 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 95 m², pozemek 159 m²Prodej domu 95 m², pozemek 159 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 159 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 159 m²

Prodej domu 95 m², pozemek 159 m²

Zářečí, Bechyně

6 750 000 Kč

71 053 Kč/m2

Prodej domu 127 m², pozemek 170 m²Prodej domu 127 m², pozemek 170 m²
Prodej domu 127 m², pozemek 170 m²
Prodej domu 127 m², pozemek 170 m²

Prodej domu 127 m², pozemek 170 m²

Lipová, Náměšť nad Oslavou

5 950 000 Kč

5 500 000 Kč

43 307 Kč/m2

Prodej domu 93 m², pozemek 1196 m²Prodej domu 93 m², pozemek 1196 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 1196 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 1196 m²

Prodej domu 93 m², pozemek 1196 m²

Záhorovice 159, Záhorovice

2 950 000 Kč

2 750 000 Kč

29 570 Kč/m2

Prodej domu 600 m², pozemek 1059 m²Prodej domu 600 m², pozemek 1059 m²
Prodej domu 600 m², pozemek 1059 m²
Prodej domu 600 m², pozemek 1059 m²

Prodej domu 600 m², pozemek 1059 m²

Antala Staška 28, Lomnice nad Popelkou

8 499 000 Kč

14 165 Kč/m2

Prodej domu 27 m², pozemek 995 m²Prodej domu 27 m², pozemek 995 m²
Prodej domu 27 m², pozemek 995 m²
Prodej domu 27 m², pozemek 995 m²

Prodej domu 27 m², pozemek 995 m²

Želetava, okres Třebíč

3 980 000 Kč

147 407 Kč/m2

Prodej domu 144 m², pozemek 639 m²Prodej domu 144 m², pozemek 639 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 639 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 639 m²

Prodej domu 144 m², pozemek 639 m²

Tlucná 34, Horní Bělá

6 300 000 Kč

43 750 Kč/m2

Prodej domu 140 m², pozemek 1036 m²Prodej domu 140 m², pozemek 1036 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 1036 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 1036 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 1036 m²

Větrný Jeníkov ev. č. 44, Větrný Jeníkov

5 590 000 Kč

4 900 000 Kč

35 000 Kč/m2

Prodej domu 198 m²Prodej domu 198 m²
Prodej domu 198 m²
Prodej domu 198 m²

Prodej domu 198 m²

Rousínov, Vyškov

8 750 000 Kč

44 192 Kč/m2

Prodej domu 135 m², pozemek 223 m²Prodej domu 135 m², pozemek 223 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 223 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 223 m²

Prodej domu 135 m², pozemek 223 m²

Horní Podluží 305, Horní Podluží

4 590 000 Kč

4 299 000 Kč

31 844 Kč/m2

1...383940...132

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 781 domů