Kontakt

Domy na prodej s cenou do 9 mil. Kč

Do 9 mil. Kč

1 334 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 243 m², pozemek 888 m²Prodej domu 243 m², pozemek 888 m²
Prodej domu 243 m², pozemek 888 m²
Prodej domu 243 m², pozemek 888 m²

Prodej domu 243 m², pozemek 888 m²

Arnoltice 107, Bulovka

6 790 000 Kč

6 490 000 Kč

26 708 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 816 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 82.3 m², pozemek 381 m²Prodej domu 82.3 m², pozemek 381 m²
Prodej domu 82.3 m², pozemek 381 m²
Prodej domu 82.3 m², pozemek 381 m²

Prodej domu 82.3 m², pozemek 381 m²

Nivy, Kvítkovice, Otrokovice

8 490 000 Kč

7 990 000 Kč

97 084 Kč/m2

Prodej domu 160 m², pozemek 666 m²Prodej domu 160 m², pozemek 666 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 666 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 666 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 666 m²

Zeyerova 374/15, Liberec I-Staré Město

12 000 000 Kč

6 100 000 Kč

38 125 Kč/m2

Prodej vily 170 m², pozemek 117 m²Prodej vily 170 m², pozemek 117 m²
Prodej vily 170 m², pozemek 117 m²
Prodej vily 170 m², pozemek 117 m²

Prodej vily 170 m², pozemek 117 m²

Odolenov 25, Hrádek

12 249 800 Kč

8 940 000 Kč

52 588 Kč/m2

Prodej domu 132 m², pozemek 1922 m²Prodej domu 132 m², pozemek 1922 m²
Prodej domu 132 m², pozemek 1922 m²
Prodej domu 132 m², pozemek 1922 m²

Prodej domu 132 m², pozemek 1922 m²

Nová Cerekev 210, Nová Cerekev

5 475 000 Kč

4 875 000 Kč

36 932 Kč/m2

Prodej domu 151 m², pozemek 755 m²Prodej domu 151 m², pozemek 755 m²
Prodej domu 151 m², pozemek 755 m²
Prodej domu 151 m², pozemek 755 m²

Prodej domu 151 m², pozemek 755 m²

Vítězná 672/22, Rohatec

8 995 000 Kč

8 495 000 Kč

56 258 Kč/m2

Prodej domu 80 m², pozemek 400 m²Prodej domu 80 m², pozemek 400 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 400 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 400 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 400 m²

Nerudova 887/53, Vejprty

2 190 000 Kč

1 400 000 Kč

17 500 Kč/m2

Prodej domu 80 m², pozemek 282 m²Prodej domu 80 m², pozemek 282 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 282 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 282 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 282 m²

Alšova, Vyškov-Město

5 490 000 Kč

4 300 000 Kč

53 750 Kč/m2

Prodej domu 119 m², pozemek 241 m²Prodej domu 119 m², pozemek 241 m²
Prodej domu 119 m², pozemek 241 m²
Prodej domu 119 m², pozemek 241 m²

Prodej domu 119 m², pozemek 241 m²

Borkovany 287, Borkovany

7 799 000 Kč

65 538 Kč/m2

Realitní makléř: Kateřina Hicl
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Kateřina Hicl

Kateřina Hicl

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Prodej domu 99 m², pozemek 465 m²Prodej domu 99 m², pozemek 465 m²
Prodej domu 99 m², pozemek 465 m²
Prodej domu 99 m², pozemek 465 m²

Prodej domu 99 m², pozemek 465 m²

Poděvousy 54, Poděvousy

3 990 000 Kč

40 303 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Krohová
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Jana Krohová

Jana Krohová

4.9

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
1...565758...134

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 816 domů