Kontakt

Domy na prodej s cenou do 9 mil. Kč

Do 9 mil. Kč

1 333 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 238 m², pozemek 370 m²Prodej domu 238 m², pozemek 370 m²
Prodej domu 238 m², pozemek 370 m²
Prodej domu 238 m², pozemek 370 m²

Prodej domu 238 m², pozemek 370 m²

Československé armády, Budišov nad Budišovkou

2 500 000 Kč

10 504 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 831 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 121 m², pozemek 653 m²Prodej domu 121 m², pozemek 653 m²
Prodej domu 121 m², pozemek 653 m²
Prodej domu 121 m², pozemek 653 m²

Prodej domu 121 m², pozemek 653 m²

Janov 136, Janov

1 250 000 Kč

10 331 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 2893 m²Prodej domu 120 m², pozemek 2893 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 2893 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 2893 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 2893 m²

Hůrka 95, Jeseník nad Odrou

4 200 000 Kč

35 000 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Simper
Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Realitní makléř: Jan Simper

Jan Simper

5.0

Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Prodej domu 90 m², pozemek 290 m²Prodej domu 90 m², pozemek 290 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 290 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 290 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 290 m²

Nad Řekou 505/16, Plzeň 1 - Bolevec

7 890 000 Kč

87 667 Kč/m2

Prodej domu 254 m², pozemek 893 m²Prodej domu 254 m², pozemek 893 m²
Prodej domu 254 m², pozemek 893 m²
Prodej domu 254 m², pozemek 893 m²

Prodej domu 254 m², pozemek 893 m²

Křižínkov 60, Křižínkov

3 750 000 Kč

14 764 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 2553 m²Prodej domu 120 m², pozemek 2553 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 2553 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 2553 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 2553 m²

Suchdol nad Lužnicí, okres Jindřichův Hradec

7 900 000 Kč

65 833 Kč/m2

Prodej domu 75 m², pozemek 468 m²Prodej domu 75 m², pozemek 468 m²
Prodej domu 75 m², pozemek 468 m²
Prodej domu 75 m², pozemek 468 m²

Prodej domu 75 m², pozemek 468 m²

Hlubočina 58, Zlín - Louky

2 800 000 Kč

37 333 Kč/m2

Prodej domu 60 m², pozemek 1497 m²Prodej domu 60 m², pozemek 1497 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 1497 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 1497 m²

Prodej domu 60 m², pozemek 1497 m²

Dubnice, okres Česká Lípa

8 550 000 Kč

142 500 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej domu 183 m², pozemek 942 m²Prodej domu 183 m², pozemek 942 m²
Prodej domu 183 m², pozemek 942 m²
Prodej domu 183 m², pozemek 942 m²

Prodej domu 183 m², pozemek 942 m²

Svojetín 14, Svojetín

4 990 000 Kč

27 268 Kč/m2

Prodej domu 85 m², pozemek 860 m²Prodej domu 85 m², pozemek 860 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 860 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 860 m²

Prodej domu 85 m², pozemek 860 m²

Padělská 153, Moravský Písek

2 990 000 Kč

35 176 Kč/m2

1...666768...134

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 831 domů