Kontakt

Domy na prodej s cenou do 9 mil. Kč

Do 9 mil. Kč

1 334 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 96 m², pozemek 993 m²Prodej domu 96 m², pozemek 993 m²
Prodej domu 96 m², pozemek 993 m²
Prodej domu 96 m², pozemek 993 m²

Prodej domu 96 m², pozemek 993 m²

Tvrdkov, okres Bruntál

2 650 000 Kč

27 604 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 811 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 111 m², pozemek 688 m²Prodej domu 111 m², pozemek 688 m²
Prodej domu 111 m², pozemek 688 m²
Prodej domu 111 m², pozemek 688 m²

Prodej domu 111 m², pozemek 688 m²

Horní Kounice 30, Horní Kounice

2 600 000 Kč

23 423 Kč/m2

Prodej domu 99 m², pozemek 358 m²Prodej domu 99 m², pozemek 358 m²
Prodej domu 99 m², pozemek 358 m²
Prodej domu 99 m², pozemek 358 m²

Prodej domu 99 m², pozemek 358 m²

Okříšky, okres Třebíč

2 690 000 Kč

27 172 Kč/m2

Prodej domu 180 m², pozemek 4039 m²Prodej domu 180 m², pozemek 4039 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 4039 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 4039 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 4039 m²

Zlín, okres Zlín

7 999 000 Kč

44 439 Kč/m2

Prodej domu 140 m², pozemek 400 m²Prodej domu 140 m², pozemek 400 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 400 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 400 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 400 m²

Hodonín 33, Hodonín

3 580 000 Kč

25 571 Kč/m2

Prodej domu 190 m², pozemek 633 m²Prodej domu 190 m², pozemek 633 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 633 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 633 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 633 m²

Pašovice, okres Uherské Hradiště

5 490 000 Kč

28 895 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Zubíček
Realitní kancelář: ZUBÍČEK-REALITY
Realitní makléř: Petr Zubíček

Petr Zubíček

4.6

Realitní kancelář: ZUBÍČEK-REALITY
Prodej domu 560 m², pozemek 3596 m²Prodej domu 560 m², pozemek 3596 m²
Prodej domu 560 m², pozemek 3596 m²
Prodej domu 560 m², pozemek 3596 m²

Prodej domu 560 m², pozemek 3596 m²

Chrášťany 17, Chrášťany

7 490 000 Kč

13 375 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Šiller
Realitní kancelář: NEXT REALITY PROFI ČB
Realitní makléř: Jiří Šiller

Jiří Šiller

4.2

Realitní kancelář: NEXT REALITY PROFI ČB
Prodej domu 130 m², pozemek 1156 m²Prodej domu 130 m², pozemek 1156 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 1156 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 1156 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 1156 m²

Krasíkov 118, Krasíkov

2 100 000 Kč

16 154 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Novotný
Realitní kancelář: Reality z Hané
Realitní makléř: Ing. Ondřej Novotný

Ing. Ondřej Novotný

4.9

Realitní kancelář: Reality z Hané
Prodej zemědělské usedlosti 130 m², pozemek 1385 m²Prodej zemědělské usedlosti 130 m², pozemek 1385 m²
Prodej zemědělské usedlosti 130 m², pozemek 1385 m²
Prodej zemědělské usedlosti 130 m², pozemek 1385 m²

Prodej zemědělské usedlosti 130 m², pozemek 1385 m²

Úlice, okres Plzeň-sever

5 800 000 Kč

44 615 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej domu 371 m², pozemek 2499 m²Prodej domu 371 m², pozemek 2499 m²
Prodej domu 371 m², pozemek 2499 m²
Prodej domu 371 m², pozemek 2499 m²

Prodej domu 371 m², pozemek 2499 m²

Rozsochy, okres Žďár nad Sázavou

6 990 000 Kč

18 841 Kč/m2

1...686970...134

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 811 domů